-
[B5 AHU] Nie działa ogrzewanie pomimo nagrzanego silnika, wentylator sprawny
Dzisiaj rozkręciłem ten schowek i ten silniczek działa. Klapka się przesówa.
-
[B5 AHU] Nie działa ogrzewanie pomimo nagrzanego silnika, wentylator sprawny
To ten silnik za schowkiem od pasażera??
-
[B5 AHU] Nie działa ogrzewanie pomimo nagrzanego silnika, wentylator sprawny
Witam. Zrobiłem test na wyświetlaczu i pokazał mi błąd 25.4 Nie wiem co to oznacza. Płukałem też wodą tak jak wyżej opisałem i nici. Pomocy
-
[ALL B5] Problem z ogrzewaniem
Witam. Ja ma też podobny problem ale wieje mi tylko letnie powietrze nawet jak biore na HI. Przepłukałem nagrzewnice i nic. POMOCY
-
Spociki w Skierniewicach
jeżeli chodzi o ognisko to na Budach Grabskich jest fajne miejsce na ognicho.
-
Spociki w Skierniewicach
- Spociki w Skierniewicach
Ładnie nas było. Ja liczyłem że będzie nas z 5 - 6 a tu okazało się że było 14. aby tak dalej i więcej nas było. :>- Spociki w Skierniewicach
jestem za. :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan:- [B5 ADP] Problemy z centralnym
Witam. Podłanczając sie do tego mam taki sam problem. nie działa mi otwieranie samochodu ani z pilota ani z klucza. co to może być . prosze o pomoc.- Spociki w Skierniewicach
to spotkamy sie kiedyś na tym spociku. dawać propozycje- Spociki w Skierniewicach
no niestety cisza.nie ma chętnych- [B5 AFF] dziura w intercoolerze
oki dzieki to jutro jade i kupuje.pozdrawiam[br]Dopisany: 07 Listopad 2008, 17:53_________________________________________________mam jeszcze jedno pytanko czy chłodnica intercoolera do mojego disla będzie pasowała od audi benzynowego???- [B5 AFF] dziura w intercoolerze
Witam. Mam pytanko czy dziura w chłodnica intercoolera może mieć wpływ na większe spalanie???????????- Spociki w Skierniewicach
no i spotykamy sie jutro??- Spociki w Skierniewicach
ja mogę być w ta niedziele - Spociki w Skierniewicach
Snoopy83
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta