Treść opublikowana przez Snoopy83
-
[B5 AHU] Nie działa ogrzewanie pomimo nagrzanego silnika, wentylator sprawny
Dzisiaj rozkręciłem ten schowek i ten silniczek działa. Klapka się przesówa.
-
[B5 AHU] Nie działa ogrzewanie pomimo nagrzanego silnika, wentylator sprawny
To ten silnik za schowkiem od pasażera??
-
[B5 AHU] Nie działa ogrzewanie pomimo nagrzanego silnika, wentylator sprawny
Witam. Zrobiłem test na wyświetlaczu i pokazał mi błąd 25.4 Nie wiem co to oznacza. Płukałem też wodą tak jak wyżej opisałem i nici. Pomocy
-
[ALL B5] Problem z ogrzewaniem
Witam. Ja ma też podobny problem ale wieje mi tylko letnie powietrze nawet jak biore na HI. Przepłukałem nagrzewnice i nic. POMOCY
-
Spociki w Skierniewicach
jeżeli chodzi o ognisko to na Budach Grabskich jest fajne miejsce na ognicho.
-
Spociki w Skierniewicach
- Spociki w Skierniewicach
Ładnie nas było. Ja liczyłem że będzie nas z 5 - 6 a tu okazało się że było 14. aby tak dalej i więcej nas było. :>- Spociki w Skierniewicach
jestem za. :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan:- [B5 ADP] Problemy z centralnym
Witam. Podłanczając sie do tego mam taki sam problem. nie działa mi otwieranie samochodu ani z pilota ani z klucza. co to może być . prosze o pomoc.- Spociki w Skierniewicach
to spotkamy sie kiedyś na tym spociku. dawać propozycje- Spociki w Skierniewicach
no niestety cisza.nie ma chętnych- [B5 AFF] dziura w intercoolerze
oki dzieki to jutro jade i kupuje.pozdrawiam[br]Dopisany: 07 Listopad 2008, 17:53_________________________________________________mam jeszcze jedno pytanko czy chłodnica intercoolera do mojego disla będzie pasowała od audi benzynowego???- [B5 AFF] dziura w intercoolerze
Witam. Mam pytanko czy dziura w chłodnica intercoolera może mieć wpływ na większe spalanie???????????- Spociki w Skierniewicach
no i spotykamy sie jutro??- Spociki w Skierniewicach
ja mogę być w ta niedziele- [B5 ALL]Zamek centralny
Witam. Posiadam w mojej Audiczce zamek centralny ale niestety nie na pilota i chce sobie kupić centralke i sam ja zamontować. Czy ma ktoś jakiś schemat jak samemu ja podłączyć. pozdrawiam- Spociki w Skierniewicach
no to ustalamy termin?????????????????????????????- Spociki w Skierniewicach
to dawajcie propozycje.- Spociki w Skierniewicach
To może stykniemy sie na spociku w skierkach i ruszymy na spocik do arkadii w wawie?? bo widze ze wiecej osób nie bedzie chętnych- Spociki w Skierniewicach
oj chyba nie dojdzie do tego spotu ;(. jak macie znajomych to dajcie im znac to sie ustali termin. Bywam codziennie w skierkach i widze tyle audiczek a tu mi siekt nie odzywa.- Spociki w Skierniewicach
:hi:to jak bedzie nas wiecej to ustalimy termin spotu.- Spociki w Skierniewicach
narazie tylko 2 osoby były by za tym. chyba Trzeba powysyłać na priv wiadomości o tym spocie- Nowicjusz - wątek powitalny
Siemanko wszystkim. Stałem się ostatnio szczęśliwym posiadaczem Audi A4. I mam do Was wszystkich prośbę potrzebuje spoiler do zderzaka na przód samochodu. Ma ktoś może na sprzedaż?? z miłą chęcią odkupie. Pozdrawiam. - Spociki w Skierniewicach