Treść opublikowana przez age
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Za 2-3 tygodnie :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Strasznie chcieliśmy przyjechać i w końcu Was poznać, ale niestety nasza mała nienarodzona najwyraźniej miała inny plan i tak mi dała popalić, że nie byłam w stanie się ruszyć a Basen bał się zostawić mnie samą. W każdym razie super, że spot się udał Pozdr
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nooo...w końcu Poznań zaczyna się rozkręcać :oklaski: ale co się stało ze "starą" spotową ekipą?? Wszyscy pozbyli się czy nikt już nie ma czasu?? A tak na marginesie, to jak zrobi się cieplej i będzie dłużej jasno, to naprawę przemyślcie przełożenie spotów na późniejszą godzinę (16.30-17.00), bo jest kilka osób, które nawet w niedzielę muszą tyrać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Miejsce zawsze się wymyśli. Ważniejsze, żeby ludzi dopisali, bo ostatnio kiepsko nam to wychodziło Chyba jesteśmy z Basenem na czarnej liście w gokartowni, bo rezerwacja była na nas a się nie pojawili- poza biednym pet3rem, który zaliczył jednoosobowy spot... Ustalmy jakiś konkret termin, który przypasuje większości i będziemy kombinować "atrakcje"
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hehehe...widzę, że nam się forum "przebranżowiło" A jakiś spot planujemy? Dla mnie luty, to chyba ostatnia szansa, żeby się dokulać :> Pozdrowionka dla wszystkich
-
[B5 AFN] --EMBLEMATY-- Jak Je Porządnie Przyczepić ?
Niezly temat . Kupujesz przyklejasz i po temacie. :oklaski:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bardzo mi przykro, ale musimy odwołać spot ;( ponieważ kolejna osoba zrezygnowała. Nie jesteśmy w stanie uzbierać nawet 6 osób
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Z rezerwacją jest tak, że musi być minimum 6 osób. Mam nadzieję, że chociaż pet3r i style się zjawią, bo jak nie to leżymy. My teraz staramy się na szybko skołować 2 osoby, ale nie wiem jak to wyjdzie. Pozdr
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Proponuję spot o 15:00 na parkingu przed marketem Carrefour na Franowie. O 15:20 trzeba być już w Poznań Indoor Karting, więc jeżeli się ktoś spóźni, to niech od razu uderza do Kinepolis. Zawodowi zawodnicy;) 1. pet3r 2. Iverson 3. basen 4. berciu 5. style x2 6. straz (dotrzesz?) To do jutera chłopaki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Spotykamy się twardo- nie ma, że boli A wracając do pytania bercia: kto nadal jest chętny??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zrobiliśmy z Basenem rezerwację na 17:00 (01.12.2007.), ale czekamy jeszcze na potwierdzenie dostępności toru. Proponuję spotkanie o 16:00 na parkingu przed marketem Carrefour na Franowie. Dla tych którzy wybiorą się po raz pierwszy na gokarty krótkie info: na miejscu trzeba być co najmniej 10 min wcześniej, żeby dokonać jednorazowej rejestracji przed startem w zawodach i zakupić kartę członkowską. Koszt mini grand prix to w tym przypadku 60zł od osoby (2 wyścigi po 12min). Więcej na www.gokarty.poznan.pl Najszybsi z najszybszych 1. Iverson, 2. pet3er, 3. basen, 4. berciu, 5. style, Dostaliśmy odpowiedź, że tor jest wolny tylko od 14:30 do 16:00 . Dacie radę zjawić się na 15:30??
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak jest kinepolis
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hmm...zainteresowanie jak zwykle powalające :bicz3: Ale nie ma co się łamać- w końcu wystarczy 6 osób, żeby zorganizować grand prix. Mam nadzieję, że chociaż tylu chętnych się zgłosi. Proponuję wersję mini, bo jest o 20zł tańsza a czas przejazdu jest identyczny (2x12min). Chyba, że koniecznie chcecie mieć medale . Jaka pora Wam chłopaki pasuje? Muszę mniej więcej wiedzieć, żeby sprawdzić dostępność toru
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Oko-będziemy o 15 przed M1 Aaa...gdyby ktoś chciał dołączyć później, to będziemy na torze w Kinepolis przy Katowickiej. Do zobaczyska :>
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dla mnie może być 16 :)Myślałam, że będziecie potrzebować więcej czasu na zakupy... Zmiana planu...niestety...okazało się, że na torze od 18 mają imprezę zamkniętą, dlatego zrobili nam rezerwację na godzinę 17.15 i tylko na jeden wyścig Proponuję, żeby spotkać się o 16 i już około 16.30 pojechać na tor, żebyście jak się uda zrobili sobie dodatkową rundę, żeby przygotować się profesjonalnie do wyścigu Przykro mi, że tak wyszło, ale nie było innej możliwości...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To może 16.30 na parkingu przed M1, hę?? Najgorsze jest to, że do tej pory nie mam potwierdzenia rezerwacji toru, ale ale Basen ich zaraz zaatakuje telefonicznie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zaczęłam rezerwować gokrty (grand prix dla 10 osób)na sobotę na 18.30. Teraz czekam na potwierdzenie. Dam znać jak wszystko będzie zaklepane na 100%.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
audia4s4 , zapraszamy- http://www.a4-klub.pl/smf/index.php/topic,16926.0.html
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hej,hej Potwierdźcie proszę ile osób pisze się na gokarty a ile na sam spocik. Iverson gdybyś mógł to jakoś oznaczyć w pierszym poście, to byłoby super. Najpóźniej we wtorek muszę zrobić rezerwację. Basen oczywiście będzie śmigał na gokarcie, a ja ze względu na mój mamusiowy stan będę go tylko dopingowała
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ahoj:) Musimy do końca tygodnia ustalić dokładną godzinę rozpoczęcia Grand Prix, bo później może być problem z rezerwacją, a tego byśmy nie chcieli
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Sie ma chłopaki Straszna u nas cisza... Jest plan, żeby 22 września spotkać się w Poznaniu, pospotować, wybrać się grupowo na gokarty (http://www.gokartypoznan.pl/). Ogólnie plan jest oczywiście do dogadania. Odwiedzą nas koledzy z Wlkp -Marinero i Iverson zapowiadają się już na 100% Co Wy na to??
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witanko:)Zapraszamy na spoty do Poznania
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nooo Panowie...w temacie zaległa cisza...spocik w ostatnią niedzielę był nieliczny ale baaardzo udany. Oczywiście dla wszystkich, którzy się zjawili.A jaki mamy teraz plan?? Kiedy się spotykamy?? Latam z kalendarzykami po mieście i mam nadzieję, że moje poświęcenie :lol:nie pójdzie na marne i nowi audimaniacy będą mogli do nas dołączyć na kolejnym spocie.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Niestety spocik planujemy dopiero w niedzielę, bo to jedyny dzień, w którym możemy zjechać się w większym gronie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Spocik - niedziela 22.04. jak zwykle godzina 17 parking przed stadionem Lecha. Do zobaczenia