Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

age

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez age

  1. Nieprawda w s-line jest duzo wieksza kratka Ale wielkość atrapy jest taka sama, więc nie ma problemu z założeniem.
  2. Po świątecznej przerwie wracamy do naszych spotów. Kolejny tradycyjnie w niedzielę 15.04. o godzinie 17.00. na parkingu przy ul. Bługarskiej (przed Leszkiem). Zapraszamy wszystkich serdecznie. :biggrin: Do zobaczenia Oczywiście obecność obowiązkowa
  3. Cuguarek, nadrobimy wszystko jak wróci Twoja żona. Mam nadzieję, że dołączy do naszego grona i będziecie razem wpadać na spoty. :biggrin:
  4. Kolejny spot w niedzielę- 1.04.2007.- o godz. 17.00. na ul. Bługarskiej przed stadionem Lecha. Do zobaczenia
  5. Pogoda jest śliczna :biggrin: Widzimy się o 17- obecność obowiązkowa, żadne usprawiedliwienia nie wchodzą w grę
  6. Mam obawy, że to mnie wrzucicie na grilla,żeby się jedynej baby pozbyć
  7. Niee,nie miałam jeszcze okazji. Szczerze, to nawet nie orientuje się gdzie jest ten pub. Oj...z imprezowaniem ostatnio u mnie kiepsko :confused:
  8. Iverson, nam też jest przykro, ale będziemy na Ciebie czekać następnym razem :biggrin:
  9. Audimaniacy z Poznania i okolic ,jutro- 25.03.07.na ul. Bługarskiej przed stadionem Lecha pierwszy wiosenny spot o godzinie 17. Zapraszamy wszystkich serdecznie. Na spotach jest naprawdę miło :biggrin:
  10. Jasne, że będzie...a jak nie będzie słońca, to sami podgrzejemy atmosferę
  11. hmm...z tego co widzę za oknem, to w niedzielę mozemy sobie kulig zamiast grila zrobić :confused:
  12. Narazie była mowa o Łężeczkach. Tak jak napisał lmatys, trzeba plan obgadać na spocie
  13. Hehe...najpierw Koledzy zorganizujcie pogodę, bo w deszczu, to chyba nie będzie smakowało
  14. Nooo...zapowiada się faaajny spocik. Nareszcie zaczyna się dziać :biggrin:
  15. nieźle pociągneliście temat
  16. lmatys, my z Basenem na 16 nie damy rady dojechać, bo mamy trochę zajęć. Myślę, że 17 była by ok, ale niech się wypowie reszta zainteresowanych. :smile: A za pogodę zaczynam od dziś trzymać kciuki, bo wczoraj nie była zbyt przyjemna :confused:
  17. fierywolf, to bardzo sympatycznie :smile: Mam nadzieję, że z każdym spotem będzie nas coraz więcej
  18. Tak jak zaproponował Imatys za tydzień spotykamy się na Bługarskiej pod stadionem Lecha. A co z godziną? Zostaje 18? P.S. michua4, gratuluję córeczki :biggrin:
  19. hmm...zaczynamy się trochę bać...
  20. michua4, na poprzedniej stronie jest info. Spot jest w niedzielę o 18 na parkingu przed M1. Pozdrowienia
  21. Obawiam się, że jak zaczniecie się ścigać za norauto, to główną nagrodą będzie mandacik od tych "miłych" panów, którzy wpadają tam co chwilę na oko. :confused:
  22. age odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Fajna sprawa.Ciekawe czy ktokolwiek poprosi o pomoc babę
  23. Spocik był bardzo udany :biggrin: Pojawiły się nowe osoby- mam nadzieję, że będziemy się w tym gronie spotykać za każdym razem. Kolejne spotkanie w następną niedzielę 18.03. o godz.18. tradycyjnie na parkingu przed M1. Zapraszamy wszystkich fanów audi
  24. Fierywolf, furka super- ma piękny kolor :biggrin: . Mam nadzieję, że niedługo pokażesz nam ją na spocie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.