Treść opublikowana przez age
-
Zamiana przednigo spoilera z A4(B6) na S4(B6)
Nieprawda w s-line jest duzo wieksza kratka Ale wielkość atrapy jest taka sama, więc nie ma problemu z założeniem.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Po świątecznej przerwie wracamy do naszych spotów. Kolejny tradycyjnie w niedzielę 15.04. o godzinie 17.00. na parkingu przy ul. Bługarskiej (przed Leszkiem). Zapraszamy wszystkich serdecznie. :biggrin: Do zobaczenia Oczywiście obecność obowiązkowa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cuguarek, nadrobimy wszystko jak wróci Twoja żona. Mam nadzieję, że dołączy do naszego grona i będziecie razem wpadać na spoty. :biggrin:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Kolejny spot w niedzielę- 1.04.2007.- o godz. 17.00. na ul. Bługarskiej przed stadionem Lecha. Do zobaczenia
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pogoda jest śliczna :biggrin: Widzimy się o 17- obecność obowiązkowa, żadne usprawiedliwienia nie wchodzą w grę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mam obawy, że to mnie wrzucicie na grilla,żeby się jedynej baby pozbyć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Niee,nie miałam jeszcze okazji. Szczerze, to nawet nie orientuje się gdzie jest ten pub. Oj...z imprezowaniem ostatnio u mnie kiepsko :confused:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Iverson, nam też jest przykro, ale będziemy na Ciebie czekać następnym razem :biggrin:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Audimaniacy z Poznania i okolic ,jutro- 25.03.07.na ul. Bługarskiej przed stadionem Lecha pierwszy wiosenny spot o godzinie 17. Zapraszamy wszystkich serdecznie. Na spotach jest naprawdę miło :biggrin:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jasne, że będzie...a jak nie będzie słońca, to sami podgrzejemy atmosferę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hmm...z tego co widzę za oknem, to w niedzielę mozemy sobie kulig zamiast grila zrobić :confused:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Narazie była mowa o Łężeczkach. Tak jak napisał lmatys, trzeba plan obgadać na spocie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hehe...najpierw Koledzy zorganizujcie pogodę, bo w deszczu, to chyba nie będzie smakowało
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nooo...zapowiada się faaajny spocik. Nareszcie zaczyna się dziać :biggrin:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nieźle pociągneliście temat
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
lmatys, my z Basenem na 16 nie damy rady dojechać, bo mamy trochę zajęć. Myślę, że 17 była by ok, ale niech się wypowie reszta zainteresowanych. :smile: A za pogodę zaczynam od dziś trzymać kciuki, bo wczoraj nie była zbyt przyjemna :confused:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
fierywolf, to bardzo sympatycznie :smile: Mam nadzieję, że z każdym spotem będzie nas coraz więcej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tak jak zaproponował Imatys za tydzień spotykamy się na Bługarskiej pod stadionem Lecha. A co z godziną? Zostaje 18? P.S. michua4, gratuluję córeczki :biggrin:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hmm...zaczynamy się trochę bać...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
michua4, na poprzedniej stronie jest info. Spot jest w niedzielę o 18 na parkingu przed M1. Pozdrowienia
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Obawiam się, że jak zaczniecie się ścigać za norauto, to główną nagrodą będzie mandacik od tych "miłych" panów, którzy wpadają tam co chwilę na oko. :confused:
-
A4 Assistance
Fajna sprawa.Ciekawe czy ktokolwiek poprosi o pomoc babę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Spocik był bardzo udany :biggrin: Pojawiły się nowe osoby- mam nadzieję, że będziemy się w tym gronie spotykać za każdym razem. Kolejne spotkanie w następną niedzielę 18.03. o godz.18. tradycyjnie na parkingu przed M1. Zapraszamy wszystkich fanów audi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Fierywolf, furka super- ma piękny kolor :biggrin: . Mam nadzieję, że niedługo pokażesz nam ją na spocie