Proszę o wyjaśnienie pracy układu klimatyzacji (klimatronik) w następujących warunkach:
- temperatura zewnętrzna 10 stopni
- temperaturę w kabinie ustawiam na 22 stopnie
- po naciśnięciu przycisku AUTO załącza się sprężarka (symbol śnieżynki)
Po co włącza się sprężarka skoro należy ogrzać wnętrze i co się dzieje ze schłodzonym powietrzem przy takich ustawieniach?
Jak będzie działał układ, gdy wyłączę symbol śnieżynki (na wyświetlaczu pozostaje napis AUTO)?
Witam.
Proszę o pomoc w ustaleniu roku produkcji autka. Nr podwozia na nalepce w bagażniku - WAUZZZ8DZVA103XXX - wskazuje na rok 1997 (V). Pierwsza rejestracja była 6 lutego 1997 r.
Czy to możliwe, że fabryka w Inglostadt wyprodukowała ponad 100000 samochodów przez miesiąc, czy liczba na końcu wskazuje na liczbę pojazdów wyprodukowanych przez wszystkich producentów Audi na świecie?
Pozdrawiam
Krzysiek
Witam. Dopiero zaczynam moją przygodę z Audi (A4 B5) i chętnie skorzystam z rad bardziej zaawansowanych w temacie Kolegów. Może wkrótce i ja będę mógł komuś pomóc.