Treść opublikowana przez mm.max
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Hehehe jako ze każdy ze spotowiczów miał ostatnio kontakt z policją mnie wczoraj taka przyjemność spotkała :evil: Dowiedziałem się od pana policjanta ze mam zwarcie w lampach, ze mój sportback był rozbity i źle złożony i szpachla mi odpada... i ze mam udać sie do elektryka na naprawy - ...... komedia była że hej. Niestety nie nagrywalem interwencji (zgodnie z zaleceniem krzysia) ale pan policjant jak mu brakło argumentów do rozmowy zaczął mnie straszyć systematycznymi kontrolami i ze osobiście będzie mnie "pilnował" - ja w takim wypadku zapraszam go do dalszej polemiki podczas kontroli - a nawet być moze nawet to czyta gdyż jest użytkownikiem "pięknego" A4 B7 w wersji korbotronik, kołpakmotion, crosscountry i wiejskimi chromikami z tesco i naklejkami Sline drukowanymi na drukarce ;P
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Gdzie dzis spot ? Da grasso czy u prezesa pod blokiem ??
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Kiedy strzelanie jest planowane ?
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Dudi śnieg jest .... w bałtowie na stoku !! Bądź dzielny zanim ochroniarze przylecą będzie zabawnie
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja szukam 21" do A3 wiec ide na grubo w ostateczności 19" znalazłem niezłe ale Łukasz mówi ze ciezko je będzie umalować. Zreszta do Leona żółtego tez nowe cale przyjechały
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Felgi dla emerytó :polew: Kto w obecnym czasie na 17" jeździ chłopaki zbroją sie na lato w 18 i 19"
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ten temat obrabiaja teraz ostrowieccy policjanci obok malego tesco http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci-dnia/news/s-3-czyli-przypomnijmy-sobie-przepisy,584508
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
http://moto.onet.pl/8533915,29,4,filmy.html?node=29
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja obecny
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Wypadek był naprawde gruby aż dziw ze z tego wyszli cało
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
17.30 u nowacka na placu
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Na miejscu dopiero bedzie zabawa... Wyjazd ok. 17 ? Moze Nowacek zadzwoń zapytaj sie czy nie ma jakiejś wiekszej rezerwacji zebysmy nie czekali jak ostatnio
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No to akurat wieczorem chyba znajdziesz chwile. Daj znac to cię zgarniemy skąd trzeba
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Pewnie wypłacały całymi walizkami. Jakbys chciał tam tak balować jak Krzysiu to pewnie musiałbyś mieć ze sobą tablicę przelicznikową aby zorientowac sie ile zer trzeba zapłacić za piwo czy panienkę[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 12:59_________________________________________________http://allegro.pl/unc-10-20-50-100-trillion-zimbabwe-komplet-unc-i1391207327.html
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
1. Dudi 2. Nowacek 3. cajun 4. mm.max 5. 6. 7. 8. 9. 10. Tyle było zapału ile numerków na liście wiec co z innymi chętnymi??????????????????????[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 11:05_________________________________________________ Ciekaw rzeczy na wikipedii pisza na ten temat: Inflacja w Zimabwe 516 trylionów (516 000 000 000 000 000 000) procent w stosunku rocznym[ Ceny w Zimbabwe podwajają się co 1,3 dnia (31,2 godziny) w 2008r. 1 złoty polski był wart 8 miliardów dolarów zimbabweńskich Od 1 sierpnia przeprowadzona zostanie denominacja dolara Zimbabwe w proporcji 10 miliardów:1. Jednym z powodów podjęcia decyzji o denominacji był problem z systemami informatycznymi bankomatów, które nie zostały zaprogramowane do obsługi kwot posiadających olbrzymią liczbę zer
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja potwierdzam ze bede między 19 a 19.30
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Prezes a co ty w tym aucie robisz obiady gotujesz ?
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Chłopaki tego airbagu nie podłaczycie on jest 2 stopniowy ma 2 wtyczki a w każdym z waszych samochodów jest airbag 1 stopniowy z jedną wtyczką. Mozna kombinować bo piszą o tym na forum ale to tak samo mądre jak jazda z 2 śrubami w kole albo sie uda albo ryja airbag obije
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Najlepszego chłopaki w NOWYM ROKU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bedę u was 10.01 mam nadzieje ze bedzie jakieś spocisko ? A co do waszy pytań to Krawcu - Sonda lambda ma zdecydowany wpływ na spalanie ale w obecnych warunkach to nie licz eko jazdę przy obecnej cenie paliwa i panującej pogodzie + do tego niesprawna sonda = spalanie +30% Dudi - kierownica powinna pasować ale weź pod uwagę kwestię airbagu (trzeba dokupić a jak jest to i tak podłaczenie moze byc wyłącznie na twoja odpowiedzialność )- chyba ze ci nie potrzebny hihihi
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jest dzisiaj spotowisko ? Bo jestem przelotnie w ostrowieckim świecie.... No i gdzie spot ? Bo jak mysle o tym pedale w Da Grasso to aż mi ochota na spotowanie przechodzi !! Zawiesiłem sie jak porządny Windows
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Wszystkiego najlepszego chłopaki !! Do zobaczenia po świętach
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
No chłopaki sie sadzą ze Q Q Q a tu oponek nie ma ładnie ładnie Dzis 2 szt. 4 pędów utkneły w zaspach Jeden na parkingu na tesco a drugi na polnej bo tez mysleli ze 4 pędy to topią śnieg pod kołami My ośkolubni przynajmniej nie utykamy po drodze i do zimy jestesmy przygotowani jak Pan Bóg przykazał
-
[B6 AWX] Problem z instalacją, odpaleniem ,pomocy!!
Jak dla mnie to powiązałbym twoj problem z początkiem twojej wypowiedzi Wiec na odległość nikt ci nie powie czy wszystko masz szczelne czy gdzies moze woda sie zbiera i robi zwarcie, co może sie wydarzyć również następnego dnia. A wiec po umyciu samochodem do garazu i wasztatu i sprawdzić czy np. ECU nie topi sie w wodzie i czy wszystkie przekaźniki i przewody nie maja jakiegoś niestyku
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
A ty co taki znudzony
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Grzesiu używaliśmy tego..... jest w porzadku ale nie powala..