Treść opublikowana przez mm.max
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
A ja do 20 to bede sam jak cycek stał ? Bolek, Cajun, Krzysiu co z wami "będzieta" ?
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jak ma turbinę o zmiennej geometrii to się zacieła ... a jak ma turbinę bez zmiennej geometrii to trzeba sprawdzić instalację związaną z ciśnieniem doładowania. To tak diagnoza na odległośc ale w rzeczywistości to vag prawdę ci powie. Co ze spotem ?? Będzie ktoś ?? Żebym nie szedł z buta na marne
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
A prezes jutro pracuje czy poza ostrowcem przebywa
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Spotuje sie ktoś w poniedziałek bo część chyba się jeszcze urlopuje
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Plan jest taki Ja go zagadam i opije a ty prezesie wykręcasz nastawnik
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Na tej aukcji chyba najtaniej nic lepszego nie wymyślisz
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Prezesie wg ETKI nr katalogowy twojego nastawnika wałka rozrządu to 058109088K i cena jest "wyjebista" że się tak wyrażę ale rozwiązanie znam - pasuje ten nastawnik od Łukaszowego BEXa wiec na następnym spocie ...... :gwizdanie:
-
Test Exeo vs. A4 - czyli czy daleko Spadło jabłko od jA4błoni
Zauważ że kiedy był pisany artykuł, samochód był produkcji 2009r. MR 2010 i w tamtym czasie BOSE nie było dostępne, choć równolegle na rynku niemieckim bose było dostępne. Także oferta silnikowa znaczaco różniła sie od oferty silnikowej z rynku zachodnioeuropejskiego. A więc artykuł może sie dezaktualizować wraz z rozwojem życia modelu na rynku PL - np. zmieniła sie oferta silnikkowa i oprócz bose można kupić pare dodatków które były nie dostępne w MR2010.
-
Test Exeo vs. A4 - czyli czy daleko Spadło jabłko od jA4błoni
Dieslem 143KM również jeździłem i to co napisałem odnosi sie również do diesla moze w modelach roku 2011 wyeliminują ten mankament
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Gaz jest dla mięczaków Chyba ze maja turbinę
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Krawcu po prostu ma negatywne myślenie im bardziej sie napędza tym bardziej auto staje mu na drodze.... coż każde samochody sie psują nawet te nowe na gwarancji
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Krawcu twój temat kosztuje 408.22zł plus montaż pewnie z 1,5stówki
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Moje udi odjechało.... czas na poszukiwania następcy
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja ci odpowiem jak długo bedziesz jeździł.... Dopóki filtr dpf nie za***ie sie na amen i sterownik silnika nie bedzie mógł go zregenerować... koszty panie koszty
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Marcin pomyśl nad jakąś miejscówką to zrobi sie sesję najlepiej taka indystrialną np. na hucie albo co W ostateczności zawsze mozemy u Łukasza w sadzie foty zrobic - one szczęście przynoszą
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Wypucuj furę i się zrobi moze byc jutro np
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Panie Prezesie zdjęcia w podpisie są nie aktualne
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Sie zobaczy... a ile płacisz
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Myśle ze po 19 mozna wpaść posiedzieć pogadać, zjeść pizze i poczekać na prezesa
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Fura prezesa śmierdzi bezołowiem feeeeeeeeeeeeeeee Oficjalna prezentacja fury poniedziałek po 22
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jak Krawcu bedzie sprzedawał auto to pierwszy dopisze sie do ogłoszenia ze nie było zadbane bo w krzakach stało byle jak byle gdzie
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Teraz to wszyscy będą tajemniczy na naszych spotach. Krawcu przedwczoraj widziałem twoją furę porzuconą nieładnie w krzakach .... co to sie dzieje o samochody sie dba a nie w krzakach parkuje
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
My ostatnio prezesa chcieliśmy odwołać wiec krawcu spoko najpierw on pójdzie w swoją stronę wytyczoną przez opozycję prospotową
-
Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6
Julo no to masz zwykłe lusterko fotochrom nie posiadające dodatkowego czujnika zmierzchu do sterowania autoświatłami i CH.
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja dzis foty pod ogłoszenia robiłem A zgadnij co jest na czołowym miejscu na liście następców B7-ki