Treść opublikowana przez mm.max
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Spot był jaki był czyli go nie było.... No w sumie pomysł krawca jest całkiem dobry ja sie wpisuje
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
da grasso ?
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Prezes???????? Spotujemy sie dziś czy nie - jaka decyzja ?? Proponuje nadal Da grasso o 19
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Dzieje się dziś jakieś "coniebądź" ??
-
Montaż i podłączenie lusterka fotochrom w A4 B6
Teoretycznie można ale musisz zmienić szybę żeby założyć czujnik deszczu. A później zmiana modułu centralnej elektryki na moduł z A4 B7 - po za wymianą modułu trzeba przepąć trochę przewodów w instalacji bo nie jest w pełni kompatybilna. Na tą chwile nikt tego jeszcze nie robił. Lusterko z żadnego passata nie pasuje do A4 B6/B7
-
[ALL B6] Kilka pytań odnośnie B6
:shocked: :shocked: Większość tych pytań jest z zakresu elementarnych zasad użytkowania samochodu mogę pozostać jedynie zszokowany tym iż nie wstyd ci ich zadawać. A merytorycznie mogę wypowiedzieć się jedynie iż klimatyzacja 2 strefowa ma również opcję pracy jednostrefowej reszte należy doczytać, douczyć sie dokształcić a poźniej zadawać tego typu pytanie.... Na niektóych forach taki post poszedłby od razu do kosza
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Proszę proszę kto tu przybył :kox:
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Nie pasuje bo za spokojny jestes
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Koleżanka Agnieszka stwierdziła że Krawcu jest za spokojny jak na takie spoty - i że nie pasuje do reszty
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Bawiliśmy sie dobrze i gdyby nie zamykali lokal to może i do samego rana
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Nie wiem jak wy ale ja koleżankę namawiam zeby poszła z nami troche klimat odhami
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Krawcu, Andrzejki dzisiaj są, i powinieneś wiedzieć gdzie są organizowane 19.00 Da Grasso?
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jestem ZA !! Zdecydowanie bez samochodów za to z
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Może żeby nie marznąc umówmy sie pod chińczykiem od razu co ?
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Dzieje sie coś w poniedziałek ??
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Będzie siedział jak nic........
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jacek nas powiózł za rzeczonym podejrzanym pojazdem, ten z kolei kluczył takimi uliczkami ze nawet ich nazw nie znaliśmy, przy czym Cajun był cały czas online z centrum zarządzania i kierował wsparcie dla nas. Po którejś z prób zgubienia nas dopadli w końcu człowieczka na gorącym uczynku. Co sie okazało to recydywa bez prawka bo mu już zabrali za a wiec słuszność była po naszej stronie. Pewnie jeszcze będę musiał zeznawać w sądzie ale to dla dobra społecznego A tak w ogole to chodziło o tego typa co sie zabawiał z panną w kibelku... przy czym pamiętacie ze na nogach sie nie trzymał
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Chłopaki opowiedzą historię w każdym razie A4klub : Debile 1 : 0
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
krawcu, było tak ze jak sie zaczeło to dudi zmywał sie w podskokach
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Kto wcześnie ucieka sam sobie szkodzi.... coś mi rym nie wyszedł wiec walne kolejne piwko
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Właśnie wróciłem z policji byłłłooooooooo cooooooolllllllllll
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja chyba dzis odpadam... jakby co bede was szukał..
-
[B7 BPW] Sonda Lambda 2.0TDi - jak zdiagnozować ?
Logi robiłem sobie nie raz i to zanim wyszedł wynik z hamowni i jest good lub wręcz very good - choc nie moge ich zamieścić na forum z przyczyn ode mnie nie zależnych. A moje pytanie jest krótkie: Jak diagnozuje sie sondę lambda w TDI Jaki jest jest wpływ na funkcjonowanie sadzomiota
-
[B7 BPW] Sonda Lambda 2.0TDi - jak zdiagnozować ?
Jest deczko zmulony ... na jakiejś tam hamowni wyszedł w serii 130KM i ok. 300nm ...
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Krawcu o 8 rano w sobote w środku nocy chcesz jechać