Treść opublikowana przez mm.max
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Dla tych co byli i znają sie na temacie : http://moto.onet.pl/7825656,29,4,filmy.html?node=29
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Będę, będę 19-19.30
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Spotujemy sie we wtorek o standardowej porze ?
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Prezesie proszę cię :polew: :polew: kto rozsądny interesuje sie takim samochodem, pokaż mi dobrego passata z 2008r. za 9 tys. e to stawiam ci dzis skrzynkę piwa (cena zakupu bo jeszcze opłaty i handlarz musi zarobić) !!! Na 100% cos tam musi byc na rzeczy z tym samochodem poza tym buja sie on w ogłoszeniach juz tyle tygodni ze jakby była okazja to juz by go nie było
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Tak seat to dobry wybór <brawo> krawcu !!! Dawaj go na vaginowanie dziś Prezes będzie ?
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja ze strzelania odpadam nie dojazde z Gdyńskiego świata a na sobote mam zaplanowane zakupy dzieckowych rzeczy wiec nie da rady sie wymigać [br]Dopisany: 22 Październik 2010, 11:34_________________________________________________Najlepszego na nowej drodze życia PREZESIE !!! Do zobaczenia w poniedziałek - melduje sie obowiązkowo
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Oj Bolek Bolek ja na te felgi kiedys chorowałem jak miałem leona II ale ceny były z kosmosu Ja dzis odpadam z przyczyn Gdyńskich WIec do zobaczenia na następnym spocie
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
przyznaj się czemu nie dotarłes To samo robiłem co ty wiec co sie pytasz
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Wybiera się dziś ktoś ? Bo ja na razie nie jestem sprecyzowany ale wydaje się iż mogę nie dotrzeć
-
[B7 BPW] Głośna i twarda praca silnika
Dokładnie tak jest :good: i nie trzeba być tu wielkim znawcą silników TDi żeby zdiagnozować "na ucho" ze coś silnikowi dolega i trzeba sie temu przyjrzeć z bliska. Ignorancja lub brak wiedzy zazwyczaj drogo kosztuje
-
[B7 BPW] Głośna i twarda praca silnika
jaaaassne, najlepiej stopery w uszy albo audio na max i olać temat niepoprawnej pracy silnika, a skupić się jedynie na kontrolkach na desce rozdzielczej i póki nie zapali się coś w stylu [OIL PRESSURE] lub [CHECK ENGINE] nie ma co sie tym przejmować w końcu to "durnota" Może należy tą teorię ignorancji rozszerzyć o sprawdzanie bagnetu z olejem w końcu czy to ważne czy w oleju jest paliwo i tak silnik bedzie dudnił wiec po co tym sie przejmować
-
[B7 BPW] Głośna i twarda praca silnika
Odczucia głośności lub cichości silnika są odczuciami często subiektywnymi, ja pisząc o porównaniu BPW do AVFów, nieoceniam jedynie jednego czy dwóch egzemplarzy. Ale to, o czym piszesz powyżej, jest jak najbardziej słuszne i warte do sprawdzenia przez każdego użytkownika, który podejrzewa ze jego silnik zaczyna dziwnie sie zachowywać.
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Że co że jak z że niby "skund" takie masz podejrzenia
-
[B7 BPW] Głośna i twarda praca silnika
BPW chodzi zdecydowanie głośniej i twardziej od AVFów ale to nie znaczy ze ma pracować metalicznie. Jeżeli są takie odgłosy to tak jak koledzy napisali powyżej sprawdz to w jakim stanie jest wałek rozrządu. Podobny przypadek miałem u siebie. Nie dawało mi to spokoju, vag nic szczególnego nie mówił, póki nie zdjąłem pokrywy zaworów. Do wymiany był wałek rozrządu i przy okazji uszczelniacze na PD no niestety taka to bolączka tych silników choć nie jest to regułą
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Grzesiu.... masz coś z tym wspólnego ?? ?? ?? http://moto.onet.pl/1626869,1,porsche-cajun-nadchodzi,artykul.html?node=2
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ja melduje sie na spot ok. 19.30 BTW. Ja moje pudło sprzedawałem od godz. 12.00 do godz. 18.30 bez ruszania sie z domu na krok
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
grzanek85 ja osobiście na takie okazje polecam resteurację Apropos na ul. Sienkiewicza http://www.restauracja-apropos.pl/kontakt.html
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
My z jackiem mamy wesele w sobote wiec bedziemy weekendowo nie dostępni
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Moja małżonka została zaciągnięta do ostrowieckiego świata wiec jak się nie rozchorujemy bardziej (uwaga na Nowacka i Jacka oni roznoszą "madziarską zarazę") to wpadniemy na spota w pon.
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Prezes... no pochwaliłbyś się ze podobno nawigować możesz
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Jest dzis ktoś ?
-
[ALL] VAG a przebieg
W nowych A4, A5, A6 (produkcja 46/2008r), Q5, Q7 przebieg zapisywany jest również w kluczyku posiadającym funkcję Service Key (nowy model kluczyka), a o zapisywaniu przebiegu w ABSie to w przypadku audi nie slyszałem
-
[ALL] VAG a przebieg
Pamiętajcie koledzy ze nie każdy sterownik EDC15 ma funkcję zapisywania przebiegu samochodu wiec moze sie okazać ze nawet najnowszym oryginalnym vcdsem możecie nie odczytać przebiegu. Tak wygląda screen prawidłowo odczytanego przebiegu ze sterownika silnika EDC 15/16.
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Dzięki chłopaki za pozdrowienia, ale widze ze tylko jeci papu a co z ???????
-
Spoty Ostrowieckie - Poniedziałek 19:00
Ty no prezes przeciez jacek ma !! Tylko daj mu wrócić z "wywczasów"