Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wgrxxx

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wgrxxx

  1. witam ponownie, szykuję się do regeneracji maglownicy i pompy, potrzebuję ustalic płyn, z racji tego że to już starsze autko wolę nie kombinować z syntetykiem i trzymam sie oleju mineralnego (na zbiorniczku jest symbol G002000 - korek zielony jeśli to ma jakies znaczenie) płyn FEBI 6162 nie bardzo mogę kupić, zaproponowano mi za to jakis inny niemiecki płyn "SWAG" o oznaczeniu "No. 99 60 6162" mineralny koloru zielonego. na fakturce jest napisane że jest zalecany do audi, vw. czy ktoś cos na ten temat może mi powiedzieć? czy cos takiego moze być???? prosze kogos z was o pilną odpowiedź.
  2. koniec końcem, co proponujecie?????????????
  3. witam, jaki jest zalecany płyn do układu wspomagania? czerwony? zielony? jakiej produkcji? jak kupiłem furę był jakiś taki ch... wie jaki, śmierdział bardzo ostro jak płyn hamulcowy, był prawie przezroczysty wlałem czerwony Hipol ATF (II D - dokładne oznaczenie na butelce) podobno nadaje się do układów hydraulicznych, ktoś mi jednak podpowiedział ze w audi powinien być zielony... przez to wszystko chyba mi się układ rozszczelnia, miałem wycieki z maglownicy??? jak kupiłem auto, i do tej pory jest to samo, nie wiem czy ktoś nalał byle jakiego SZITU żeby tylko coś było czy żeby był gęściejszy i maskował wycieki? proszę jednak o opinię jakie polecacie płyny do wspomagania do A4 `95 1,9 TDi pozdr.
  4. dzięki za odpowiedzi, wychodzi na to że kapcie które mam obecnie są standardem, niepokoił mnie najbardziej profil bo ktoś mi podpowiedział że powinny być 70 a nie 65, przez to wkręciłem sobie że skoro niższy profil niż fabrycznie przewidziany to prędkościomierz i licznik km będzie mnie oszukiwał, zresztą to już inna bajka, okazuje sie jednak że wszystko jest ok, nie pozostaje mi nic innego jak ogarnąć zimowe kapcioszki pozdro.
  5. wiatm, jakie wg danych technicznych podanych przez producenta powinny mieć opony i średnica felg do A4 `95 sedan 1,9 TDi prosze o odp, ponieważ chcę kupić zimówki a nie wiem czy te opony jakie mam letnie są właściwe (195/65R15) pozdr.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.