Treść opublikowana przez wojtek2325
-
[ALL B5] Ile średnio kosztuje nabicie klimatyzacji ?
odkreciłem schowek i odłaczyłem wentylator , piana i w kratkii tez i wł nawiew bez klimy na połowe mocy....
-
[ALL B5] Ile średnio kosztuje nabicie klimatyzacji ?
nabiłem za 120 zeta a filtr sam wymieniłem i odgrzybiłem
-
[ALL B5] jaki srodek do odgrzybiania polecacie ....??
witam ,chciałem sam odgrzybic klime i co polecacie jaki srodek SKUTECZNY ??
-
[B5 ADP] Jaka średnica plecionki ?
za plecionke 50-60 zł ta wzmocniona(z blacha w srodku) za wspawanie to 30zł po znajomosci ,w 1.6 to tylko mozna wspawac lub wymienic cała dwururke ....[br]Dopisany: 21 Maj 2009, 19:22_________________________________________________a i długosc to 115 mm.....
-
[B5 ADP] Jaka średnica plecionki ?
ja mam jednak 60 bo mi dzis zrobił kolo :> i ta plecionka w srodku miała taka blache(jakby pierscienie) bo te z siatka w srodku szybko sie "pala"..
-
[B5 ADP] Jaka średnica plecionki ?
ale to mam zmierzyc rure jak wychodzi z dwururki na koncu łaczy sie w jedna to to??
-
[B5 ADP] Jaka średnica plecionki ?
długosc to wiem ze 100mm,ale dzisiaj pytałem w sklepie to niby 50 tylko chce sie upewnic
-
[B5 ADP] Jaka średnica plecionki ?
jaka plecionka do 1.6??(srednica)??
-
[ALL B5] Ile średnio kosztuje nabicie klimatyzacji ?
Witam,czy wiecie w jakich granicach kosztuje nabicie klimy??
-
[ALL B5] Czy to oryginały ?
dzieki za info mi tez wygladaja na oryginały
-
[ALL B5] Czy to oryginały ?
Witam,chciałem zapytac czy to oryginalne lemfordery http://moto.allegro.pl/item593385660_wahacze_lemforder_audi_a4_a6_vw_passat_b5_b6_wawa.html#gallery
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich!!