Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Ile średnio kosztuje nabicie klimatyzacji ?


wojtek2325

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma reguły. Każdy ceni inaczej, musisz pytać. na pewno powyzej 100-150zł sprawdzenie szczelnosci i samo nabicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odgrzybic mozesz samemu srodkiem za 24 zl , bylo to omawiane na forum. sa nawet fotki do tego. sam tak robilem i jest ok. filtr kabinowy to wydatek ok 25 zl. rowniez sam wymienilem 20 min roboty. + 150 zl za sprawdzenie szczelnosci i nabicie klimy. calkowity koszt 200 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie 250 za full serwis odgrzybianie,wymiana filtra kabinowego, wymiana gazu, smarowanie, itp :wink4:

250 zeta to troszkę dużo :shocked: filtr kabinowy mozna samemu w przeciągu paru chwil wymienić,oraz odgrzybić dobrymi preparatami.Ja tylko płace za sprawdzenie szczelności i nabicie gazem i olejem smarującym :good: koszt ok 100-130 zł w zależności jaki warsztat.I zawsze te 50 złotówek lub więcej zostaje w kieszeni :decayed: przy własnym zakupie filtra i preparatu odgrzybiającego :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250 zeta to troszkę dużo :shocked: filtr kabinowy mozna samemu w przeciągu paru chwil wymienić,oraz odgrzybić dobrymi preparatami.Ja tylko płace za sprawdzenie szczelności i nabicie gazem i olejem smarującym :good: koszt ok 100-130 zł w zależności jaki warsztat.I zawsze te 50 złotówek lub więcej zostaje w kieszeni :decayed: przy własnym zakupie filtra i preparatu odgrzybiającego :cool1:

Czy ja wiem czy dużo 250zł za ful serwis filtr można wymienić samemu ale po co jak wymiana filtra jest bezpłatna przy pełnym serwisie klimy poza tym jakoś nie wierze w te preparaty odgrzybiające za 30zł tongue4 ja odgrzybiam ozonem jakiś nowy patent to jest i jestem zadowolony po zimie żadnego smrodku w aucie nie ma po odpaleniu klimy a te 250 zł i tak w koszty wrzucam tongue4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200zł (w promocji) za nabicie, sprawdzanie szczelności, odgrzybianie (ozonem), wymiana filtra ALE gość sam mówi, że lepiej samemu kupić bo on może mieć drożej u siebie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najtaniej w łodzi znalazłem za 100 zł na Przybyszewskiego, ale w mojej miejscowości (Ksawerów) robią za 120, więc na jedno wychodzi, czy spalę paliwo i nabiję za 100, czy na miejscu za 120;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrocław 120 -150 zł czas nabicia i sprawdzenia wszystkiego około godzinki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyciągnięcie gazu, próżnia, wspuszczenie nowego oleju i napełnienie nowym czynnikiem 130PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie w Radomiu kolego polecasz nabicie klimy?Masz kogoś sprawdzonego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stalowa Wola 150, chyba ze ktos taniej znalazł to niech da namiary gdzie :good: ew. Tarnobrzeg albo Sandomierz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...