Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

wojtek2325

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez wojtek2325

  1. ok dzieki
  2. jak tam sie dostac ;D ---------- Post dopisany at 00:14 ---------- Poprzedni post napisany at 00:12 ---------- i jak znajde to oznaczenie pisze tam??
  3. Witam,niedawno zmieniłem lampy przedliftowe na te NOWE LAMPY AUDI A4 S4 B5 95- DEPO KOMPLET SOCZEWKA (4431854847) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ,i jak włączam drogowe (długie ) to mi gasna krotkie czy to normalne czy da sie cos zrobic zeby krotkie caly czas swiecily nawet przy długich??pozdro
  4. a jakie masz lampy po lifcie??jaka firma??[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 18:53_________________________________________________słyszałęm ze h7 szybciej sie pala i nietanie sa...,ale dlatego lepiej moze swieca...
  5. i jak wieca lepiej??[br]Dopisany: 07 Marzec 2011, 18:35_________________________________________________świeca^
  6. Witam ,SZukam kodow klimatronika na 74 pozycje...
  7. ja mam kody do 74 pozycji to gdzie znajde opis kodow ....takich
  8. poczekaj az bedzie na plusie i qdpal klime kolo 5 stopni +
  9. najlepiej wymienic i miec spokoj jak niewiesz napewno...bo jak sie urwie to bedzie dopiero wydatek
  10. hehe no tak lepiej raz zrobic i spokoj...[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 15:58_________________________________________________ no jeszcze troche a pozniej moze b6 :naughty:heh
  11. no jeszcze troche a pozniej cos nowszego moze b6 hehe[br]Dopisany: 27 Luty 2011, 15:32_________________________________________________a mam tam jeszcze jakis jeden pasek od pompy wody taki krotki hehhe masa paskow
  12. to bym musiał tez napinacze(paska wielorowk.i paska klimy) nowe jak nowe paski??(niemowie o rozrzadzie bo to wiadome)
  13. wymienie pasek rolke(napinacz) i pompe a reszty paskow niemusze jak dobre??
  14. a napinacz to ta rolka napinajaca??
  15. Witam,niedługo mam zamiar wymienic kompl. rozrzad co mam kupic ??a i słyszałem ze sa 2 typy paskow do tego modelu??(121 i 138 zebow??),czy pompe wody tez odrazu wymienic ??(niejest na pasku...)z gory dzieki pozdro
  16. juz wymienione na bilstein super sie trzyma....dzieki za porady!!
  17. billstein
  18. dzieki za info ,biore sie za robote
  19. szukałem ale nic nieznalazłem dlatego pisze
  20. Witam,chciałem zapytac czy moge sam sobie wymienic amortyzatory(mam sciagacz) co trzeba odkrecic??czy gorne wahacze odkrecac??
  21. witam,mam podobna maż ale tylko na korku ,płynu chłodzacego nieubywa ,chciałem zapytac gdzie sa te odmy zeby przeczyscic...pozdro
  22. czy przy 130 tys przebiegu{oryginalny}warto wycinac katalizator??,prosze o opinie....

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.