Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jawor

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Jawor

  1. A nie możesz po prostu wyslać koledze na PW kontaktu gdzie kupiłeś tańszą turbinę. Wystarczy odrobina dobrej woli. Dzieki Poziek za poparacie Drogi klubowiczu Jarol prosze cie o kontakt na PW gdzie kupiles ta turbine od 2.0TDI 16V 170KM? Ja też się dołączam się do prośby bo i moja turbinka już się kończy
  2. Witam Mój murzyn wyjeździł już 210k km z czego ostatnie 40k po czipie. Właśnie jestem w trakcie wymiany „wyślizganego” sprzęgła i koła dwumasowego no i zastanawiam się czy nie wymienić przy tej okazji turbiny. Daje ona już pewne objawy zużycia ale nie są one bardzo intensywne tzn.: 1) Od pewnego czasu pojawia się dźwięk opisany w temacie: http://www.a4-klub.pl/smf/b6_awx_niepokojacy_dzwiek-t17053.0.html no ale niestety nie wiadomo czy jest to niebezpiecznne. 2) Turbinka wydaje też trochę inny metaliczny (drgający) dźwięk przy wzroście obrotów (wyraźny przy butowaniu). Wcześniej też występował, ale znacznie ciszej. 3) Ostatnio zaczął mocniej dymić, (mimo że na zewnątrz cieplej) szczególnie przez pierwsze 20 min jazdy, ale dym ma kolor jasno szary także nie wiem czy to wina turbo. Nie są to wielkie tumany także jest to do wytrzymania. I tu pytanie czy już czas na wymianę czy jeździć aż się wysypie i wtedy zakupić nowe lub regenerowane. Moje wątpliwości są duże szczególnie dlatego że wydaje mi się (subiektywnie) że autko nadal trzyma moc a jest jej nie mało 178KM i 388Nm nadworny tuner Rogalotti się postarał (równy wykresik) . No i VAG nie wywala jeszcze żadnych błędów związanych z turbo, ale nie wiem czy traktować taki test (przy stojącym aucie) poważnie. Jeżeli do wymiany to regenerować czy kupić nowe a może kupić regenerowane? Mój mechanik poleca mi regenerację. W Bydgoszczy ponoć są jacyś spece co robią to dobrze. Ale obawiam się, że po regeneracji zmienią się parametry i program nie będzie się już tak spisywał. Chyba że się mylę? Także jestem w kropce i proszę o radę szanowne grono A4 maniaków.
  3. Wygląda naprawdę zacnie taka fela + delikatne przeróbki to robi swoje. Nie chce przechwalić ale po obniżeniu zawiasu no i z chrom relingami może to być najładniejsza B6 Avant na forum. Moim zdaniem
  4. Felgi bajeczka mam takie w planach Gratuluje
  5. a to już wkrótce Na początek tylko chip ale raczej się na tym nie skończy
  6. a może to na rolkach? albo koła miał w powietrzu chciałbym żeby mój AWX tak wyrywał
  7. Witam wszystkich wielbicieli czwórek. A oto i moja czarnula kupiłem ją 3 miechy temu i nadal daje mi sporo radochy. Silniczek 1.9 TDI AWX, rocznik 2003, nastukane 180k z czego na szczęście większość w Niemczech. pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.