Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

zysiek

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez zysiek

  1. zysiek odpowiedział(a) na zysiek temat w Audi A4 B6/B7
    Moze ktos mi podac oznaczenia tej zwrotnicy....poniewaz jestem na wyjezdzie i nie mam dostepu do ETKi. Przednia prawa do A4 B6.
  2. zysiek odpowiedział(a) na zysiek temat w Audi A4 B6/B7
    Dzieki. Tez sprawdzalem po Etce i niby to samo a jak dzwonilem do goscia po zwrotnice to mi powiedzial ze musi byc numer bo rozne sa jakies wymiary.... ;/
  3. zysiek opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam. Autko to A4 B6 2002r AVF Quattro zawieszenie 1BE. Do wymiany mam zwrotnice przednia. Chcialbym sie dowiedziec czy bedzie pasowac zwrotnica z zawieszenia seryjnego czy trzeba jakas inna szukac pod zawieszenie 1BE ?? Za odpowiedzi z gory dziekuje. Pozdrawiam
  4. Witam. Autko to A4 B6 1.9tdi 130KM AVF 2002r Chcialbym sie dowiedziec czy pasuje do tego autka maglownica od A4 B7 lub B8. pozdrawiam
  5. No...bo juz sie zastanawialem (jak mi chcial sprzedawca sprzedac Goodridge 6 przewodowe) gdzie ida u mnie te dwa pozostale Czyli rozumiem ze http://www.rallyshop.pl/index.php?p134121,przewody-hamulcowe-goodridge-audi-a4 do mojego auta pod zaciski od 3.0tdi to dobry wybor?? Chyba ze ktos ma dojscie do tych po nizszej cenie. pozdr
  6. Witam. Auto to A4 B6 1.9tdi 130KM Avant quattro. Chce zamowic przewody Goodridge ale nie wiem czy mam 4tery czy 6 przewodow hamulcowych. Za wszelkie podpowiedzi dziekuje. Nadmieniam ze przednie zaciski zmieniam na te od wersji 3.0tdi - czyli 320mm tarcza. pozdr
  7. zysiek odpowiedział(a) na zysiek temat w Audi A4 B6/B7
    tak bylo od poczatku jak nabylem auto. zbieznosc sprawdzana komputerowo .... zawsze robie u nich auta i naprawde dobrze robia. co do tego ze quattro to mam rozumiec ze za mocno pcha tyl....ale jak skrecam w prawo na maxa jest ok, a w lewo na maxa to juz przesuwa. tez zauwazylem ze przy max skrecie w lewo jak auto stoi to jest ok, ale jak troszke z tak skrecono kierownica pojade to prawe kolo prawdopodobnie obciera o lacznik stabilizatora. za wszelkie podpowidzi dzieki z gory. pozdr
  8. zysiek opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam. Auto to A4 B6 AVF quattro ze skrzynia FYT, kola 225/40/18, zawieszenie s-line. Chodzi o to ze "za mocno skreca w lewo na kierownicy". W lewo mam dwa obroty a w prawo poltora obrotow kierownicy. W prawo jak skrecam to auto zachowuje sie ok, natomiast jak skrecam w lewo to troche (jak jest mokra nawierzchnia) auto przesuwa (slychac takie tarcie wtedy). Wyglada na to ze maglownica??....zbierznosc jest ok, auto nie "biega po drodze", drazki maja rowne wysuniecia. To tak jakby skrecajac w lewo kola o zly kat sie obracaly. za wszelkie podpowiedzi dziekuje. pozdr
  9. Witam. Panowie pytanko mam. Czy zaciski od audi a6 allroad 2,5 tdi, gdzie tarcze sa 320x30 i wygladaja na takie same jak w tym temacie, beda pasowaly p&p do a4 b6 AVF 2002r ?? dziekuje za odpowiedzi
  10. Aha. 1. Mozna ja zmostkowac z antena normalna jak sie bedzie podlaczac radio?? Gdzie takie kostki kupic?? 2. Jak podlacze nieoryginalne radio pod tylko antene i dwie kostki iso to wszystko lacznie z subwooferem bedzie dzialac?? 3. Do czego jest ta druga kostka?? Dziekuje za odpowiedz
  11. Witam. Prosze o podpowiedz co to za kostka i zlaczka i do czego one sluza?? http:// Pozdrawiam
  12. Hehe ...szkoda, poniewaz te zdjecia pomoglyby mi troszke
  13. Czy mozna prosic o zdjecie tego kolektora wydechowego ktory siedzi w tym a4 z zalozona gt22??
  14. Witam wszystkich forumowiczow. Jestem nowym i mam nadzieje szczesliwym posiadaczem Audi. pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.