Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pablo90

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Pablo90

  1. Witam wszystkich mam takie pytanko paliwo na "źródełku" wylot z rzeszowa w strone kolby jest dobre??? bo cenami sie troszeke rozni od innych stacji
  2. tak zle i tak nie dobrze. W marcu zeby pogoda dopisala to bedzie dobrze
  3. Spocik bardzo fajny tylko troszeczke zimno bylo:/
  4. będzie miał ktoś VAG-a??
  5. Witam wszystkich Można się wprosić na spocik w niedziele???
  6. hehehe maluchy nadal kradną i to więcej niż AUDI
  7. kolga tam pisal ze do 400 chce kupic.... jak rozpoznac ori antenke sirio ml145???? bo na allegro jest tego tyle ze.... [br]Dopisany: 05 Grudzień 2008, 21:33_________________________________________________tzn tam pisal ze do 400 chce kupic zestaw. wiec antena na allegro ok 150 z przesylka i reszte na radio.
  8. witam ponownie. raczej zdecyduje sie na radyjko unidena 520xl tylko sie boje o kontrole:/:/ a antene sirio ml145 tylko powiedzcie mi jak wyglada sirio ori??? pozdro dla szczesliwych posiadaczy 4 pierscieni na masce
  9. witam panowie do radyjka uniden 520xl ktora lepsza antenka?? sirio ml 145 czy president new alaska??? ja chce dlugiego bata:) jakos tak a4 z krotkim mi sie nie podoba... z gory dzieki za odpowiedz i pozdro dla wszystkich posiadaczy 4 pierscieni na masce
  10. dzięki za informacje.
  11. dzieki za wczesniejsze odpowiedzi na pytania ale jeszcze mam pytanie:) kazdy samochod ma inna czestotliwosc?? bo patrzylem na klucze "scyzoryki" do mojej niuni i jeden jest np 315Mhz a inny ma mniej... teraz to juz sam glupieje. musze dorobic jakies klucze bo niedawno kolega pojechal na zakupy swoja a4 i pozniej nie chciala mu zapalic tzn zapalic zapalila tylko byla odcinka paliwa.. przywiozl drugi klucz i bezproblemowo zagadala... i sie boje zeby mi takiego numeru a4 nie zrobila:(
  12. zdeniu nic takiego nie mam. czyli nie jest ori. [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2008, 18:19_________________________________________________mam jeszcze jedno pytanie i mnie bardzo gnębi. czy jak kupie inny kluczyk na allegro np. coś takiego http://www.allegro.pl/item436537932_nowe_orginalne_kluczyki_audi_a3_80zl_za_2_szt.html http://www.allegro.pl/item433789457_kluczyk_audi_a3_a4_a6.html czy coś takiego będzie działać??
  13. aha. później sprawdzę bo w tej chwili nie mam auta w domu. a jak bym miał podróbkę????
  14. domjenick powiem ci ze nawet nie wiem czy to jest ori czy podróbka.
  15. Witam jestem nowy na tym forum i mam pytanie. Kupiłem nie dawno a4 i mam tylko jeden kluczyk i 1 pilot. czy da sie dorobić taki pilot? w audi jest centralny i alarm. i jaki byłby koszt tego?? Tak jak wspomniałem wcześniej mam też jeden kluczyk, czy da się jakoś dopasować z innego używanego audi? Bo oryginalny to oryginalny a nie podróbka dorabiana u zegarmistrza. Pomóżcie z góry dziękuje
  16. Witam wszystkich :D

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.