Treść opublikowana przez Pablo90
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witam wszystkich mam takie pytanko paliwo na "źródełku" wylot z rzeszowa w strone kolby jest dobre??? bo cenami sie troszeke rozni od innych stacji
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
tak zle i tak nie dobrze. W marcu zeby pogoda dopisala to bedzie dobrze
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Spocik bardzo fajny tylko troszeczke zimno bylo:/
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
będzie miał ktoś VAG-a??
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Witam wszystkich Można się wprosić na spocik w niedziele???
-
[ALL] najczesciej kradzione samochody w 2008r
hehehe maluchy nadal kradną i to więcej niż AUDI
-
Jaki zestaw CB ?
kolga tam pisal ze do 400 chce kupic.... jak rozpoznac ori antenke sirio ml145???? bo na allegro jest tego tyle ze.... [br]Dopisany: 05 Grudzień 2008, 21:33_________________________________________________tzn tam pisal ze do 400 chce kupic zestaw. wiec antena na allegro ok 150 z przesylka i reszte na radio.
-
[ALL] Jakie CB - 520xl czy coś innego ?
witam ponownie. raczej zdecyduje sie na radyjko unidena 520xl tylko sie boje o kontrole:/:/ a antene sirio ml145 tylko powiedzcie mi jak wyglada sirio ori??? pozdro dla szczesliwych posiadaczy 4 pierscieni na masce
-
[ALL] Jakie CB - 520xl czy coś innego ?
witam panowie do radyjka uniden 520xl ktora lepsza antenka?? sirio ml 145 czy president new alaska??? ja chce dlugiego bata:) jakos tak a4 z krotkim mi sie nie podoba... z gory dzieki za odpowiedz i pozdro dla wszystkich posiadaczy 4 pierscieni na masce
-
[ALL B5] Kluczyki z immobilizerem - dorobienie
dzięki za informacje.
-
[ALL B5] Kluczyki z immobilizerem - dorobienie
dzieki za wczesniejsze odpowiedzi na pytania ale jeszcze mam pytanie:) kazdy samochod ma inna czestotliwosc?? bo patrzylem na klucze "scyzoryki" do mojej niuni i jeden jest np 315Mhz a inny ma mniej... teraz to juz sam glupieje. musze dorobic jakies klucze bo niedawno kolega pojechal na zakupy swoja a4 i pozniej nie chciala mu zapalic tzn zapalic zapalila tylko byla odcinka paliwa.. przywiozl drugi klucz i bezproblemowo zagadala... i sie boje zeby mi takiego numeru a4 nie zrobila:(
-
[ALL B5] Kluczyki z immobilizerem - dorobienie
zdeniu nic takiego nie mam. czyli nie jest ori. [br]Dopisany: 13 Wrzesień 2008, 18:19_________________________________________________mam jeszcze jedno pytanie i mnie bardzo gnębi. czy jak kupie inny kluczyk na allegro np. coś takiego http://www.allegro.pl/item436537932_nowe_orginalne_kluczyki_audi_a3_80zl_za_2_szt.html http://www.allegro.pl/item433789457_kluczyk_audi_a3_a4_a6.html czy coś takiego będzie działać??
-
[ALL B5] Kluczyki z immobilizerem - dorobienie
aha. później sprawdzę bo w tej chwili nie mam auta w domu. a jak bym miał podróbkę????
-
[ALL B5] Kluczyki z immobilizerem - dorobienie
domjenick powiem ci ze nawet nie wiem czy to jest ori czy podróbka.
-
[ALL B5] Kluczyki z immobilizerem - dorobienie
Witam jestem nowy na tym forum i mam pytanie. Kupiłem nie dawno a4 i mam tylko jeden kluczyk i 1 pilot. czy da sie dorobić taki pilot? w audi jest centralny i alarm. i jaki byłby koszt tego?? Tak jak wspomniałem wcześniej mam też jeden kluczyk, czy da się jakoś dopasować z innego używanego audi? Bo oryginalny to oryginalny a nie podróbka dorabiana u zegarmistrza. Pomóżcie z góry dziękuje
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich :D