Miałem taki zestaw ori i regularnie odkręcała mi się osłona skrzyni. Wkońcy zakręciłem na śrubę i ostatecznie osłona została gdzieś w zaspie a śruba nieruszona.
Witam. Mam pytanie dotyczące turbiny. Otóż w moim aucie nie słychać jej właściwie wogóle, natomiast ciungnie (wydaje mi się) jak najbardziej prawidłowo. Koleżka ma taki sam - AFN i u niego wyraźnie gwiżdże, natomiast co do osiągów to raczej nie widać żadnej różnicy. Czy to normalne zjawisko?