Treść opublikowana przez danisz_
-
[B5 AFN] wzrost spalania - czym moze byc spowodowany???
miałem continental a założyłem kleber dynaxer hp2. Postaram się też dziś dorobić resztę logów. może by przełożyć koła na zimowe i pojeździć? W przyszłym tygodniu ma być zimniej... Już nie wiem co mam myśleć o tym.
-
[B5 AFN] Obserwacja sztangi turbiny (na VAG + silniku) w silnikach 1,9 TDI - vid
tez tak mam. 011 w BS niedostepne
-
[B5 1Z] Brak kontrolki od pr. kierunkowskazu oraz od świec żarowych
ta od swiec zarowych wlasnie jest na takich luznych dwoch kabelkach i tak ma byc, a prad przy tej temp, pojawia sie tam na ulamek sekundy bo jeszcze swiece nie grzeja. posprawdzaj kostki - popryskaj tu i tam styki...
-
[B5 AFN] wzrost spalania - czym moze byc spowodowany???
opony byly 205/60r15 i takie same kupilem. Generalnie jezdze w trasie, malo mam takich krotkich przejazdow po miescie. dzis znow zatankowalem 55 litrow na ktorych zrobilem 755km i to samej trasy, co daje srednie zuzycie 7.3 litra wczesniej jak zrobilem sama trase to wychodzilo mi najmniej 5.7 a max 6 litrow, generalnie mialem zawsze 6.5/100km w cyklu mieszanym. Litr wiecej na 100km daje mi przy przebiegu 2500 - 3000km miesiecznie stowke w plecy a w skali roku... komplet wahaczy na przyklad. Zrobilem dzis logi, niebawem wkleje. dodam jeszcze, ze kat wtrysku mam na 68 w BS, co jest dziwne bo na pewno byl ustawiony na 51 jeszcze latem. czy to mozliwe zeby sie sam przestawil, czy oznacza to moze nadchodzaca smierc pompy. Dodam jeszcze ze od poczatku nie moge sie pozbyc bledu 00550. Caly czas powraca. RATUNKU, POMOCY!!!
-
zestaw głośnomówiący a pogłos
moze sprobuj przyciszyc troche glosnik bo poglos stad ze mikrofon slyszy glosnik i sie sprzega
-
[B5 AFN] ile palą wasze AFN-y według -FIS
nigdy w zyciu nie mialem mniej niz 5.7l
-
[B5 AFN] wzrost spalania - czym moze byc spowodowany???
nie mam licznika z FISem, Spalanie wyliczam zawsze po zatankowaniu pod korek, zawsze lalem verve na orlenie i wychodzilo mi srednio 6.5l/100km od 3 czy 4 zbiornikow wychodzi mi 7.5 -8/100km. Bylo juz tak przed wymiana filtrow i oleju. Filtr paliwa mam hengst czy jakos tak a oleju filtron, dodam, ze zawsze taki mialem bo taki maja w olejarni gdzie zmieniam olej. Olej to Mobil 10w-40 i zawsze taki byl, znika w ilosci okolo 200g na 10000km. Jezdze po wojewodztwie wiec paliwo tankuje na roznych stacjach ale zawsze orlenu. ma ktos jakis pomysl???
-
[B5 AFN] wzrost spalania - czym moze byc spowodowany???
caly czas verva
-
[B5 AFN] wzrost spalania - czym moze byc spowodowany???
mam temperature 85 stopni i bylo tak od zawsze jak mam auto
-
[B5 AFN] wzrost spalania - czym moze byc spowodowany???
Tak jak w temacie - co moze powodowac taki wzrost? Zauwazylem, ze przez ostatnie 1.5 miesiaca auto pali mi o okolo litr wicej na 100km. Wymienilem olej, wszystkie filtry i dalej nic. Mniej wiecej w tym czasie zalozylem nowe opony, ale to niemozliwe zeby powodowaly taki wzrost. Gdzie jeszcze zajrzec? sorki za brak polskich znakow ale cos mi sie poprzestawialo z klawiatura
-
Gdzie jest te 8 głośników w Avancie?
Pewnie masz głośnik po lewej stronie w bagażniku - taki mikrosubwoofer w zabudowie, produkcji Nokii. Zdejmij tą pokrywę i tam jak odegniesz boczek to zobaczysz siódmy. Osmego nie odnalazłem a też mam napisane, że osiem
-
Czy mam can-bus
concert I - kaseta, concert II - CD
-
[B5] Światła drogowe
może ci nie trybić sam włącznik zmiany świateł, bądź przekaźnik (o ile się nie mylę powinno być to na przekaźniku), a dlatego włączają się postojowe, gdyż one świecą cały czas, natomiast przy zmianie poprostu drogowe się nie włączają, kiedyś tak miałem w scirocco. Nie łączył kabel w kostce podłączonej do przełącznika świateł. Zdejmij obudowę kierownicy i tam pomacaj miernikiem, czy przełącznik trybi, kable itp...
-
[B5 1Z] łożysko alternatora piszczy
u mnie jak się zesrało to porwało pasek i na szczęście tylko tym się skończyło, ale efekty mogą być porażające dle portfela
-
[ALL B5] Kody wyposażenia - prośba o przetłumaczenie
2PG = steering wheel - ten jest dobry - twoje auto ma kierownicę hehe Powiem w tajemnicy, że u siebie też mam
-
Kod do Radia BETA CC
lub wybierz się do ASO. pre_pl mówił kiedyś, że w Trójmieście w ASO zdobyli mu za darmochę... W Olsztynie kosztowało mnie to czteropak Żywca w ASO.
-
[B6 AWX] Niepokojący dźwięk
te logi nic nie mówią, zrób dynamiczne, rzeczywiście słychać jakby coś gruchotało pod tą obudową. Kiedy był zmieniany pasek? jak patrzysz z góry na silnik to wszystko równo się kręci? Najlepiej jakby zdjąć obudowę od rozrządu i popatrzeć tam
-
[B5 ADP] Wyświetlacz temperatury od klimatronica nie działa
wyjmij panel i popraw luty. Jest o tym w "warsztacie"
-
Antena zakup!
jak była 8E5 035 225 D to kup sobie 8E5 035 225 D. Nad czym tu się zastanawiać? Przecież 8E5 035 225 D jest od twojego auta. i szumy napewno nie są z winy 8E5 035 225 D
-
[B5 AHL] Kraków - gdzie można odblokować radio?
lipę masz. wszyscy chcą za to pieniędzy, chyba, że masz koleżkę w ASO...
-
AEB 1,8T) Czy od Was też żądali w ASO 150 zł za odczytanie kodu do radia ?
Tak naprawde to muszą podłączyć jakieś auto na sztukę aby się połączyć z komputerem wspomnianym i dalej jak z płatka.
-
(1,8T AEB) Czy możliwa jest wymiana akumulatora bez rozłączenia prądu ?
teoretycznie będzie to działało tylko musisz skupić się na szczegółach bo jak Ci jakiś kabel spadnie to cała akcja pójdzie się gonić. Próbuj, na pewno się da...
-
podswietlenie zapalniczki
żarówka jest w takiej obudowie pasującej na zatrzaski. w ASO ok. 15zł, można też kupić żarówkę i rzeźbić
-
[B5 ABC] Problem z radiem Delta
włącz te radio na wyłączonym zapłonie i poczekaj - za pierwszym razem jakieś 30min a za każdymi dwiema próbami wpisania kodu bedziesz czekał coraz dłużej, więc raczej się nie myl więcej
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema. KUPUJ...