Czy dzisiaj będzie spocik w sopotkowie ? bo się zastanawiam czy nie wpaść. Mam interes ponieważ dopiero od miesiąca mam maje Odi i wymieniłem olej, filtr oleju, powietrza, paliwa i kabinowy. i chciał bym teraz jakoś sobie skasować przegląd w otku. Może znalazł by się ktoś kto by mi pomógł to zrobić.
Witam
Od miesiąca jestem posiadaczem pięknego Audi A4 B6 ale mam mały problem. Po jakiś 10 min drogi zapala mi się na liczniku AirBag. Chciałem podłączyć pod VAG, ale nie może nawiązać połączenia. Niektóre sterowniki działają a inne i AirBag na którym mi najbardziej zależy nie działa.