Treść opublikowana przez Adas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to sie jutro spytamy bo teraz juz spi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to mnie zaskoczyłeś osoba po solarium chwile z Nim rozmawialem ale nie wiem kto to :polew: co to za kierunek ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to mnie zaskoczyłeś osoba po solarium chwile z Nim rozmawialem ale nie wiem kto to
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ja jeszcze mam pytanko kim byla osoba ktora miala autko mniej wiecej naprzeciw mojej, taka srebrna B5, ktora miala slady po jakis naklejkach na zderzaku ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Musashi gdzie foty ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja tez
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
madasek nie chcesz ladnej sesyjki ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:naughty: :kox: :kox: :kox: :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale sesje robi zona czy Ty? żona przecież mówił :gwizdanie: to na indywidualna sesje sie pisze ja juz zajalem kolejke :kox: :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale sesje robi zona czy Ty? żona przecież mówił :gwizdanie: :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nawoskowana, slina sie nie czepia :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kazdy taka chce :naughty: "indywidualna"
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
3 ostatnie foty mega fajne :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dokladnie, ja dzisiaj sobie jechalem spokojnie 160 i szybciej wyprzedzalem na autostradzie :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
daj przed spaniem to sie jeszcze pooglada
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jaka nuta :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ktory ktory ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aaa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spoko dajemy Ci 2 minuty i 15 sek. a jak nie to kropek :kox: jaki śmiały się zrobił a w 205 to taki cichutki :gwizdanie: co to 205 ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie czytałem, która strona? 1245
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mlodzik przeczytales wszystkie zalegle ? ladnie Ci dziekowalem za wprowadzenie
-
[ALL] Czy te felgi pasują?
nie takie zle :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aaa to PGO ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
patrz mlodzik to ten cytat Marcina :gwizdanie: chyba coś pomieszłaęś, bo to ja żegnałem pawła :polew: no tak .....tak poprostu napisałem dla checy [br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 23:07_________________________________________________jak to kiedyś IVER napisał : " szydera idzie , no co Ty " spamowicze :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i jakies PGO byly tez no nie ? i nawet z Nami nie rozmawiali :gwizdanie: