Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. to trzeba rozprezyc, zeby nie zalegalo :polew:
  2. ja sobie w poznaniu kupię bo nie chce Cie fatygować,a sam jeszcze nie wiem co wezmą :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 22:06_________________________________________________ podpuszczasz jak młodzik :polew: jak fatygowac, ja to robie z najwieksza przyjemnoscia [br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 22:07_________________________________________________Maciek pisz w kazdej chwili jakbys sie namyslil, ceny ekstra dla Was :gwizdanie:
  3. sie rozumie [br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 22:04_________________________________________________ktos jeszcze chetny na jakas wodke ? :gwizdanie:
  4. trzeba było AVANTA kupić nie nie, nigdy :naughty: dla mnie tylko sedany istnieja :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 22:01_________________________________________________kazdy kocha swoje :kox: :decayed:
  5. nike ale u Mnie zamowienia to tylko z wodka, bo jakbym mial piwo wiezc, to bym musial chyba busa wziasc
  6. ja zabieram, a co dalej z nim bedzie to zobaczymy na miejscu :polew:
  7. dam Ci po 40/szt ok to popytaj tez czy ktos by chcial jeszcze sie zgadamy
  8. 1 szt to sie dowiedz o cene za 2x0,7 finki... ale zwyklej hmm 39,5 za sztuka pasuje ? jasne chyba na 0 jade no coz, promocja
  9. 1 szt to sie dowiedz o cene za 2x0,7 finki... ale zwyklej hmm 39,5 za sztuka pasuje ?
  10. nike ale im wiecej tym lepiej zyje dzieki alkoholowi :gwizdanie:
  11. ale olewka [br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 21:34_________________________________________________ 1 szt
  12. to jak ? ubijemy interesu ? :kox:
  13. kolego 16 to na zime :gwizdanie: na lato to 17 musi byc
  14. ja biore 0,7 finki na zrzute, do tego drugie 0,7 i jeszcze jakies piwka... ze 30 jakby sie paru znalazlo to moglbym zalatwic jakis upuscik na alkohole.. ja ide do makro chyba... postaram sie taniej
  15. to sprawdz i mi daj znac
  16. ja biore 0,7 finki na zrzute, do tego drugie 0,7 i jeszcze jakies piwka... ze 30 jakby sie paru znalazlo to moglbym zalatwic jakis upuscik na alkohole..
  17. Pany a co dokladnie tam pijemy ?
  18. pamietajcie ze ja go rezerwowalem 100 :gwizdanie:
  19. ostatnio widzialem ich jednego passata na EL jak mnie wyprzedzal na A2 na szczescie ja jechalem wolno i za chwile widzialem jak stal na poboczu z jakims poszkodowanym
  20. a powiedz mi.. skad moge wiedziec jaki dla mojego autka olej lac ? no np tego MOTULA ale ktorego ;p
  21. fajnie tam macie tak na miejscu siebie wszyscy szkoda że nie mieszkasz koło nas niby tak, ale zawsze tez musi byc ktos nie z bliska ciekawiej [br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 19:09_________________________________________________ale co na miejscu to na miejscu.. a tak to zanudzam co wieczor w domu :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 19:10_________________________________________________madas a jaki olej lejesz do silniczka ? :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 19:12_________________________________________________zaraz mi tu wyjdzie monolog na cala strone
  22. fajnie tam macie tak na miejscu siebie wszyscy
  23. Mi sie troche przysypia :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Marzec 2009, 19:01_________________________________________________ gości mam ....jak coś to wlatuj na Liban do mnie' kogo tam masz ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.