Treść opublikowana przez Adas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Poeta, nie spamer :gwizdanie:
-
[B7 BPW] Problem z telefonem
ykk Twoja pomoc to skarb :decayed: kolega podglosi i bedzie ok
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
to myslisz ze Ty jako jedyny jedziesz sam na bukowine ? kazdy kto jedzie sam, chcialby sobie miec pokoj z jakas mila Panna ale organizator chyba tego nie ogarnie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie bedzie niestety Bo my 15.03 pewno już nie dojedziemy, trochę za dużą rodzinę mamy to lepiej jakbyście 15 wpadli wtedy będzie calutki skład zlotowy....pomyślcie dokladnie tak jak mowi, polac Mu- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
specjalnie dla Ciebie mogę dowalić na następnym spocie do cyganów hahaha- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
poważnie taki tekst poszedł? :decayed: no ja ryczalem ze smiechu :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jacy tamci? czlonki z A3 klubu no chyba tak- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jacy tamci? a cholera wie kto to byl wtedy nie znalem nikogo wiec nie wiem kto to tam byl- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i gadki starcza aż do dzisiaj coś nie pasi kotleś ja prawie umarlem ze smiechu z tego jak podeszli tamci a madasek "jest tu jakis cwaniak?" :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
2,5 kPLN? za co? pompa + wal + jakies tam mniejsze rzeczy + robocizna- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ehh... :confused4: czarnula moja jest w naprawie, musialem zostawic ją w ASO do soboty :confused4: i 2,5k za wszystko ((- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak Adas :kox:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wogole to :hi:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bart-S nie jechales moze dzisiaj na trasie Turek-Kalisz ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tullamore Dew? Musashi wszystko co dusza zapragnie, zostaw mi wiadomosc na PW, pozniej sprawdze cene, bo teraz jade do ASO- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja tak czy siak dobijam do Was najblizsza droga do A2- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Inne alkohole tez sa mozliwe, ale tylko dla Poznaniakow (Was znam i mam pewnosc ze nie wycofacie sie z zamowien na zlocie), mozna pisac swoje zyczenia na PW [br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 12:54_________________________________________________tzn dla "WLKP" :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tyle że to już inną trasą chyba trza pojechać. trasa jest ustalona głosowaniem na spocie więc nie zmieniajmy nic Nam chodzi o trase, po ktorej dolaczymy do Was [br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 12:29_________________________________________________Mam cennik: Finlandia 0,50L - 31 Finlandia 0,70L - 40 Maximum 0,50L - 22 Maximus 0,70L - 30 Wyborowa 0,50L - 20 Wyborowa 0,70L - 29 Sobieski 0,50L - 20 Bols 0,50L - 21 Bols 0,70L - 29 Smirnoff 0,50L - 21 Smirnoff 0,70L - 28 Czysta żołądkowa 0,50L - 17 Czysta Żołądkowa 0,70L - 24 mozna zamawiac na PW :gwizdanie:- III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Dobra Panowie i Panie, zrobilem ten cennik, jakby ktos byl chetny to pisac PW do Mnie z zamowieniami: Finlandia 0,50L - 31 Finlandia 0,70L - 40 Maximum 0,50L - 22 Maximus 0,70L - 30 Wyborowa 0,50L - 20 Wyborowa 0,70L - 29 Sobieski 0,50L - 20 Bols 0,50L - 21 Bols 0,70L - 29 Smirnoff 0,50L - 21 Smirnoff 0,70L - 28 Czysta żołądkowa 0,50L - 17 Czysta Żołądkowa 0,70L - 24- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wlasnie to bysmy dogadali na CB... szkoda ze nie masz... nie lubie za bardzo CB nie podoba mi sie antena na aucie i taka niewbudowana pucha w srodku [br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 11:05_________________________________________________dam sobie rade, przeciez telefony sa [br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 11:06_________________________________________________ wlasnie to bysmy dogadali na CB... szkoda ze nie masz... jeśli Adas przyjedzie do kalisza i pojedzie z nami, to możemy wszystko uzgodnić, przecież my mamy CB a przeciez mozecie tez jechac przez Turek i dolaczyc sie ze Mna do A2 :kox:- [ALL B5] Doradźcie jakie kierunki na lusterka
w starszych modelach to wyglada "troche" na wiejski tuning co innego ori w nowych ja bym zrezygnowal z tego na Twoim miejscu :gwizdanie:- Breloczki "Bukowina 2009" - aukcja charytatywna na forum
jak wymiekam przeciez jestem na liscie- [ALL] Kiedy zmieniacie na letnie opony ?
Ja zmieniam po bukowinie w poniedzialek :naughty: przeciez ludzie tam snieg bedzie- [ALL B7] Oceńcie proszę jak widzicie takie felgi na srebrnym sedanie
moje jezdzone od 2006 r w lato Taki deal kolega robi :-) Dobra, to pochwal się jakie sam na lato zakupiłeś skoro te chcesz pogonić A tak przy okazji, oponki w jakim stanie? Może pomyślimy, kto wie ;-) Aaaa i byś może wrzucił fotke jak na autku wyglądały. Oponki jest napisane w aukcji, że na wykończeniu :gwizdanie: a jak chcesz zobaczyć jak wyglądają na autku to poszukaj B7 madasa26 na tym forum tak jak pisze piechol, oponki juz troche przejechaly, jak na moje oko to dwie by na sezon starczyly, ale drugie dwie to juz raczejnie nie bede sie chwalil jakie kupilem teraz :kox:[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 10:59_________________________________________________ale felgi na autku wygladaja pysznie - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00