Treść opublikowana przez Adas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
trzymaj się Vario ...ledy zaskoczyły pozytywnie wszystkich ...jeszcze raz dzięki jakie ledy ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale w sumie i tak musze zrobic wymiane oleju, wiec musze kupic piatke
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to pewnie duzo kosztuje co ? ;p ja teraz ciezko wiec chyba 1L zamowie :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a jakie bierzecie ? 1l czy od razu te duze 5L ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Musashi chyba latwi motule no nie ? :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
madas olej: MOTUL SPECIFIC 504.00 - 507.00 5W30 bedzie dobry dla mojej czarnuli ? czy lepiej castrola ? :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o Pepin, teraz jak Cie zobaczylem to mi sie przypomnialo ze mialem Ci jedna cene sprawdzic jutro Ci napisze sory :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
lata jak dzikus
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bry
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
widzieliscie takie zakladanie klimy w mieszkaniu ? http://englishrussia.com/?p=2074
-
[S4 B7] Zmiana felunku - decyzja podjęta
takie jakies plaskie, nie podchodza Mi :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czesc mlody i vario :gwizdanie:
-
[S4 B7] Zmiana felunku - decyzja podjęta
mi te od RS4 cos nie podchodza
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tetis najlepszego :gwizdanie: duzo aut bylo na spocie ?
-
[ALL] Jakie felgi
Ja jezdziłem na 15", 16", 17" i teraz na 18" i tragedii nie ma na tych ostatnich..., dużej różnicy miedzy 17" a 18" nie ma ja na zime mam 16, na lato 17, roznicy nie czuje, teraz na ten sezon bede zakladal 18, mam nadzieje ze bedziesz tak jak piszesz i tez nie odczuje
-
[ALL B6] Czy podjeda da Avanta 5x112 6 1/2 J*16H2 ET 16
dosyc ze ET raczej za male to jeszcze 16 w B7 bedzie wygladalo nie bardzo :gwizdanie:
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
super sprawa :naughty: tez bede musial u siebie to zrobic :gwizdanie: ile czasu zajelo wszystko ?
-
[ALL] 20 cali s-line
Zona mowi, ze jej si epodoba Pozatym ona caly czas tez jezdzi na 19 i odpukac all ok Skoro żona mówi to trzeba tak zrobić A tak poważnie to fajnie będą na Twoim samochodzie 20" wyglądały. Autko jest konkretne to i felga musi być konkretna Tylko możesz mieć problem w kupieniu takich alu bo od 20" zaczynają się schodzy. Mało tego jest no i ceny czasami zbyt wygórowane a ceny opon jakie beda dopiero..
-
Dzień Kobiet
przylaczam sie do zyczen
-
[ALL B5] Proszę o poradęw sprawie wyboru felg
a w ori nie mozesz zadnych wybrac ? :gwizdanie:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
dało by rade no to jeszcze bede namawial jakies niewiasty
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Pany.. a jakbym skombinowal kobiete zeby ze mna jechala to by dalo rade ? bo nie wiem czy moge jeszcze sobie jakiejs szukac czy nie
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bo My stare wygary jestesmy :polew:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
[br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 00:40_________________________________________________kto nowy to nowy