Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. trzymaj się Vario ...ledy zaskoczyły pozytywnie wszystkich ...jeszcze raz dzięki jakie ledy ?
  2. ale w sumie i tak musze zrobic wymiane oleju, wiec musze kupic piatke
  3. to pewnie duzo kosztuje co ? ;p ja teraz ciezko wiec chyba 1L zamowie :gwizdanie:
  4. a jakie bierzecie ? 1l czy od razu te duze 5L ?
  5. Musashi chyba latwi motule no nie ? :gwizdanie:
  6. madas olej: MOTUL SPECIFIC 504.00 - 507.00 5W30 bedzie dobry dla mojej czarnuli ? czy lepiej castrola ? :gwizdanie:
  7. o Pepin, teraz jak Cie zobaczylem to mi sie przypomnialo ze mialem Ci jedna cene sprawdzic jutro Ci napisze sory :gwizdanie:
  8. lata jak dzikus
  9. widzieliscie takie zakladanie klimy w mieszkaniu ? http://englishrussia.com/?p=2074
  10. takie jakies plaskie, nie podchodza Mi :gwizdanie:
  11. czesc mlody i vario :gwizdanie:
  12. mi te od RS4 cos nie podchodza
  13. tetis najlepszego :gwizdanie: duzo aut bylo na spocie ?
  14. Ja jezdziłem na 15", 16", 17" i teraz na 18" i tragedii nie ma na tych ostatnich..., dużej różnicy miedzy 17" a 18" nie ma ja na zime mam 16, na lato 17, roznicy nie czuje, teraz na ten sezon bede zakladal 18, mam nadzieje ze bedziesz tak jak piszesz i tez nie odczuje
  15. dosyc ze ET raczej za male to jeszcze 16 w B7 bedzie wygladalo nie bardzo :gwizdanie:
  16. super sprawa :naughty: tez bede musial u siebie to zrobic :gwizdanie: ile czasu zajelo wszystko ?
  17. Zona mowi, ze jej si epodoba Pozatym ona caly czas tez jezdzi na 19 i odpukac all ok Skoro żona mówi to trzeba tak zrobić A tak poważnie to fajnie będą na Twoim samochodzie 20" wyglądały. Autko jest konkretne to i felga musi być konkretna Tylko możesz mieć problem w kupieniu takich alu bo od 20" zaczynają się schodzy. Mało tego jest no i ceny czasami zbyt wygórowane a ceny opon jakie beda dopiero..
  18. Adas odpowiedział(a) na wustyle temat w Lifestyle i Hydepark
    przylaczam sie do zyczen
  19. a w ori nie mozesz zadnych wybrac ? :gwizdanie:
  20. dało by rade no to jeszcze bede namawial jakies niewiasty
  21. Pany.. a jakbym skombinowal kobiete zeby ze mna jechala to by dalo rade ? bo nie wiem czy moge jeszcze sobie jakiejs szukac czy nie
  22. :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  23. bo My stare wygary jestesmy :polew:
  24. [br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 00:40_________________________________________________kto nowy to nowy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.