Treść opublikowana przez Adas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w Piotrkowie Trybunalskim prawdopodobnie Affirmative! Adaś dużo bieżnika Ci zostało na 17" które sprzedajesz? na dwoch malo, na drugich dwoch bardoz malo w koncu po 3 sezonach [br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 10:57_________________________________________________ joł joł joł [br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 10:49_________________________________________________Adas posiadasz Ty moze CB radyjo? nie posiadam [br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 11:00_________________________________________________ Nie wiem, najpierw trzeba z teściami uzgodnić o której młoda do nich trafia. Później zobaczymy o której Poznań wyjeżdża i się pomyśli, bo mamy dobry skrót na niektórych odcinkach, i może tamtędy pojedziemy :gwizdanie: A Ty jak jedziesz?[br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 10:48_________________________________________________ ja sie do nich dolaczam wraz z wjazdem na A2 ode mnie
-
[ALL B7] Oceńcie proszę jak widzicie takie felgi na srebrnym sedanie
moje jezdzone od 2006 r w lato
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
ok, niedlugo zrobie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Azunia a jak Wy dolaczacie na bukowine ? :gwizdanie:
-
[ALL B7] Oceńcie proszę jak widzicie takie felgi na srebrnym sedanie
http://www.allegro.pl/item571145965_felgi_audi_a4_ori_7_5jx17_5x112_z_oponami_dunlop.html zobacz na te jeszcze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie dał rady z takimi koniami jak my co tam Adaś ? ciekawe czy jakiś koń do nas dołączy ? Ja mam rezerwy jeszcze :gwizdanie: ja jestem bardziej skromny Nie przesadzaj :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie dał rady z takimi koniami jak my co tam Adaś ? ciekawe czy jakiś koń do nas dołączy ? Ja mam rezerwy jeszcze :gwizdanie: ja jestem bardziej skromny
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie dał rady z takimi koniami jak my :gwizdanie: i co gwizdzesz ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie dał rady z takimi koniami jak my
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
taka tez moge 0,7 po 24 0,5 po 17 [br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 10:21_________________________________________________ale szczerze, wole sprzedawac Finke :kox:
-
[ALL B7] Oceńcie proszę jak widzicie takie felgi na srebrnym sedanie
na aucie pewnie by wygladaly lepiej niz tak lezace
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Noooo i to jest gość Ledwo wstał i już pracuje dyspozycja 24h musi byc
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Jak coś to pisz na pw do Jarko :gwizdanie: No no, dawaj PW do jarko i wódke zamawiaj [br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 07:16_________________________________________________Panowie i Panie Wiem że każdy z Was ma własne preferencje, ale... Zapewne większość z Nas będzie korzystac z dobrodziejstw czystych i wytwornych trunków :gwizdanie: Połączmy więc siły i nie mieszajmy Dodałem ankietę co by niezdecydowanych jakoś nakierować UWAGA: Bardzo proszę aby przywozić alkohol w rozsądnych ilościach "nie pijemy :gwizdanie:" hahahahahahha :polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 09:51_________________________________________________od razu mowie ze Finki 0,7 po 40 zl mozna zamawiac u Mnie
-
[ALL B7] DAYLINE headlights
mi moje lampki sie podobaja bez tego chyba ze byloby ori :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dokładnie ...bardzo zdradliwa ....ja też byłem kilka dni temu chory i to pewnie ja zaraziłem córkę .... oby do zlotu było gites do zlotu bedzie zdrowa jak kon
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemanko [br]Dopisany: 04 Marzec 2009, 08:47_________________________________________________snilo mi sie ze zostalem zakropkowany :polew:
-
Breloczki "Bukowina 2009" - aukcja charytatywna na forum
fantastic pamietaj ze sa dwa breloki nie musimy siebie przelicytowywac
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
dobra robota Adas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja to juz sobie ide jutro w poludnie jade do Kalisza do ASO naprawic wreszcie ten zawor cisnienia (prawdopodobnie) :gwizdanie: do juterka Pany :hi:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
zapisuj sie, przelewaj kaske i zamawiaj wodke :kox: :kox: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja to ... teraz przeciez masz wolne ?
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
ok interesu pilnuj :gwizdanie: Właśnie, wódki mi trza pisz na PW, jaka i ilosc co ty krakusa pytasz "ile wódki" ile mu dasz,tyle wychleje tylko zebym pelnym busem nie przyjechal :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jakich kaloszach do cholerki mam ladne zimowe aluski 16"
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nowe aluski dopiero po bukowinie w poniedzialek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spoko wymyje niunie na zlocik :gwizdanie: moze sie uda troszke odswiezyc juz na spocik a dzisiaj taka brzydka pogoda byla, mam nadzieje za na spocik bedzie ladnie jak ostatnio )