Treść opublikowana przez Adas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i pamietaj za tydzien tez
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Adas podglada [br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 00:12_________________________________________________ trudno uwierzyc co ? :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja kupiłem auto w połowie sierpnia 2006, a na forum trafiłem przez absolutny przypadek ja swoje obecne tez w sierpniu 2006 kupilem, ale wczesniej jezdzilem przez pare lat B5 ojca [br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 00:09_________________________________________________pamietam to srebrne B5 1.8T 150 KM miala
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ja sie zarejestrowalem jak jeszcze jezdzilem B5 taty :decayed: i wtedy zamowilem moja czarnule
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A ja 2500 seniorzy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
madas.. kto by pomyslal.. jestem 354-ym zarejestrowanym uzytkownikiem od poczatku tego forum :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
już od brata wróciłeś tak i jeszcze 2 piwka mam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czesc Pawel [br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 21:23_________________________________________________lece cos sobie lyknac, do jutra- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:gwizdanie: ciężko żyć beż forum co ?? pewnie coraz mocniej sie wciagam- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:gwizdanie:- [ALL B7] Lampy LED do B7 Tył - Dostępne w styczniu !!!
cos troszke nie za wyraznie widac, moze beda fajne- [ALL] Przyciemnianie szyb - kilka pytań
a ma ktos czarne B7 z przyciemnonymi tylnymi szybami ? bym sobie zobaczyl jak to wyglada- [ALL B6] Co sądzicie o takich rzeczach do Audi B6 kolor srebrny ?
a i jeszcze obicia foteli dosc ladne- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- [ALL B6] Co sądzicie o takich rzeczach do Audi B6 kolor srebrny ?
wedlug Mnie, co za duzo to nie zdrowo, osobiscie jestem przeciw srebrnym lusterkom :gwizdanie: a te neony led to gdzie ? pod auto ? prosze nie rob tego aluski sa konkret, ciekawe jak wygladaja na autku a te przyciemnienia szyb to chciales wszystkie czy tylko tyl ?- III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
a wczesniej by mi do glowy nie przyszlo zeby do bukowiny brac kapielowki :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
literowka :decayed:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
[br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 10:44_________________________________________________czarnula naprawiona :kox: zaraz jade do ASO po nia :kox: :naughty: :naughty: :naughty:- [ALL] 20 cali s-line
255/35/20 255 bedzie troche za baloniaste. 235/30/20 jakie baloniaste Ja na 17 mam 235/45/17 oponki- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:gwizdanie:- [ALL] 20 cali s-line
jaka oponka na taka felge musi byc ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
przewodni nie znaczy jedyny jak zawsze bedzie gadka o d*pie marynie :kox:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co Ty, nikt nie jest :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 09:12_________________________________________________Ja Cie na poczatku troche zle zrozumialem, nie chodzi ze "tylko" dla tych co jada na bukowine, tylko zeby nie zabraklo tych ktorzy jada a reszta no to wjezdzac jak zawsze - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00