Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. :polew: :polew:
  2. i pamietaj za tydzien tez
  3. Adas podglada [br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 00:12_________________________________________________ trudno uwierzyc co ? :kox:
  4. Ja kupiłem auto w połowie sierpnia 2006, a na forum trafiłem przez absolutny przypadek ja swoje obecne tez w sierpniu 2006 kupilem, ale wczesniej jezdzilem przez pare lat B5 ojca [br]Dopisany: 08 Marzec 2009, 00:09_________________________________________________pamietam to srebrne B5 1.8T 150 KM miala
  5. a ja sie zarejestrowalem jak jeszcze jezdzilem B5 taty :decayed: i wtedy zamowilem moja czarnule
  6. A ja 2500 seniorzy
  7. madas.. kto by pomyslal.. jestem 354-ym zarejestrowanym uzytkownikiem od poczatku tego forum :gwizdanie:
  8. już od brata wróciłeś tak i jeszcze 2 piwka mam
  9. czesc Pawel [br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 21:23_________________________________________________lece cos sobie lyknac, do jutra
  10. :gwizdanie: ciężko żyć beż forum co ?? pewnie coraz mocniej sie wciagam
  11. :gwizdanie:
  12. cos troszke nie za wyraznie widac, moze beda fajne
  13. a ma ktos czarne B7 z przyciemnonymi tylnymi szybami ? bym sobie zobaczyl jak to wyglada
  14. a i jeszcze obicia foteli dosc ladne
  15. wedlug Mnie, co za duzo to nie zdrowo, osobiscie jestem przeciw srebrnym lusterkom :gwizdanie: a te neony led to gdzie ? pod auto ? prosze nie rob tego aluski sa konkret, ciekawe jak wygladaja na autku a te przyciemnienia szyb to chciales wszystkie czy tylko tyl ?
  16. a wczesniej by mi do glowy nie przyszlo zeby do bukowiny brac kapielowki :polew:
  17. literowka :decayed:
  18. [br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 10:44_________________________________________________czarnula naprawiona :kox: zaraz jade do ASO po nia :kox: :naughty: :naughty: :naughty:
  19. 255/35/20 255 bedzie troche za baloniaste. 235/30/20 jakie baloniaste Ja na 17 mam 235/45/17 oponki
  20. :gwizdanie:
  21. jaka oponka na taka felge musi byc ?
  22. przewodni nie znaczy jedyny jak zawsze bedzie gadka o d*pie marynie :kox:
  23. co Ty, nikt nie jest :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Marzec 2009, 09:12_________________________________________________Ja Cie na poczatku troche zle zrozumialem, nie chodzi ze "tylko" dla tych co jada na bukowine, tylko zeby nie zabraklo tych ktorzy jada a reszta no to wjezdzac jak zawsze

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.