Treść opublikowana przez Adas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pepin zastanowiles sie nad alkoholami ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie mam soku ale znalazlem winko ale nie popijasz winem wodki ? :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to podwojny wydatek :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
polej se .. szybko nadrobisz .. ja już 3cia żołądkowa gorzka z kolą ... a ja dzisiaj na suchy ryj a taki kozak i codziennie pobierałeś :gwizdanie: nie chcialo mi sie do sklepu jechac... ale jak zaraz mnie bardziej namowicie to mam flaszke w barku :kox: nie wierze że ruszysz flaszkę o 5 zl ze nie wypijesz pol :polew: no i sie doigraliscie... ide po drinka :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
polej se .. szybko nadrobisz .. ja już 3cia żołądkowa gorzka z kolą ... a ja dzisiaj na suchy ryj a taki kozak i codziennie pobierałeś :gwizdanie: nie chcialo mi sie do sklepu jechac... ale jak zaraz mnie bardziej namowicie to mam flaszke w barku :kox: nie wierze że ruszysz flaszkę o 5 zl ze nie wypijesz pol :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
polej se .. szybko nadrobisz .. ja już 3cia żołądkowa gorzka z kolą ... a ja dzisiaj na suchy ryj to nawet Ja pije piwko przecież jesteś na odwyku :gwizdanie: od jutra zaczynam znowu odwyk- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
polej se .. szybko nadrobisz .. ja już 3cia żołądkowa gorzka z kolą ... a ja dzisiaj na suchy ryj to nawet Ja pije piwko- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzieki Marcin za udany handel felgami dzieki rowniez zaraz szukam oponek kupuj oponki i dawaj na bukowine w nowych :naughty:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzieki Marcin za udany handel felgami- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: bry dzieki za spocik Pany i Panie elegancko bylo, coraz bardziej Was poznaje pamietam- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
już ??? to Ty przez szczecin jedziesz bo musze jeszcze pakunek dla Marcina zaladowac na samochod :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
lece na spota Panowie do zobaczenia :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ide sie kapac, bo na spota nie zdaze- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Adas bedziesz mial dla mnie dzisiaj male co nieco? [br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 13:18_________________________________________________a czemu Bartka przeniesli ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Madasek a co Ty za ogloszenie dales ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czesc Adas co masz z glowa? za duzo wczoraj popilem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o moja glowa..- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pokaz na aucie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czesc Nikus [br]Dopisany: 14 Marzec 2009, 13:00_________________________________________________i uciekam juz, bo mam dzisiaj troche zagoniony dzien, bede pozniej- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no ja też, ale ide sobie od was bo mnie wykończycie alkoholowo :polew: nie martw sie, ja slaby zawodnik jestem slaba glowa do picia- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a widzialem Macku przydzielenia do pokoji ?- III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
:gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
do szkoly by sie szlo :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Marzec 2009, 06:21_________________________________________________ wentyl- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
klade sie spac bo jutro rano do szkoly lece, dobranoc - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00