Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. Pepin zastanowiles sie nad alkoholami ?
  2. nie mam soku ale znalazlem winko ale nie popijasz winem wodki ? :polew:
  3. to podwojny wydatek :gwizdanie:
  4. polej se .. szybko nadrobisz .. ja już 3cia żołądkowa gorzka z kolą ... a ja dzisiaj na suchy ryj a taki kozak i codziennie pobierałeś :gwizdanie: nie chcialo mi sie do sklepu jechac... ale jak zaraz mnie bardziej namowicie to mam flaszke w barku :kox: nie wierze że ruszysz flaszkę o 5 zl ze nie wypijesz pol :polew: no i sie doigraliscie... ide po drinka :polew:
  5. polej se .. szybko nadrobisz .. ja już 3cia żołądkowa gorzka z kolą ... a ja dzisiaj na suchy ryj a taki kozak i codziennie pobierałeś :gwizdanie: nie chcialo mi sie do sklepu jechac... ale jak zaraz mnie bardziej namowicie to mam flaszke w barku :kox: nie wierze że ruszysz flaszkę o 5 zl ze nie wypijesz pol :polew:
  6. polej se .. szybko nadrobisz .. ja już 3cia żołądkowa gorzka z kolą ... a ja dzisiaj na suchy ryj to nawet Ja pije piwko przecież jesteś na odwyku :gwizdanie: od jutra zaczynam znowu odwyk
  7. polej se .. szybko nadrobisz .. ja już 3cia żołądkowa gorzka z kolą ... a ja dzisiaj na suchy ryj to nawet Ja pije piwko
  8. dzieki Marcin za udany handel felgami dzieki rowniez zaraz szukam oponek kupuj oponki i dawaj na bukowine w nowych :naughty:
  9. dzieki Marcin za udany handel felgami
  10. :hi: bry dzieki za spocik Pany i Panie elegancko bylo, coraz bardziej Was poznaje pamietam
  11. już ??? to Ty przez szczecin jedziesz bo musze jeszcze pakunek dla Marcina zaladowac na samochod :gwizdanie:
  12. lece na spota Panowie do zobaczenia :gwizdanie:
  13. ide sie kapac, bo na spota nie zdaze
  14. Adas bedziesz mial dla mnie dzisiaj male co nieco? [br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 13:18_________________________________________________a czemu Bartka przeniesli ?
  15. Madasek a co Ty za ogloszenie dales ?
  16. czesc Adas co masz z glowa? za duzo wczoraj popilem
  17. o moja glowa..
  18. pokaz na aucie
  19. czesc Nikus [br]Dopisany: 14 Marzec 2009, 13:00_________________________________________________i uciekam juz, bo mam dzisiaj troche zagoniony dzien, bede pozniej
  20. no ja też, ale ide sobie od was bo mnie wykończycie alkoholowo :polew: nie martw sie, ja slaby zawodnik jestem slaba glowa do picia
  21. a widzialem Macku przydzielenia do pokoji ?
  22. do szkoly by sie szlo :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Marzec 2009, 06:21_________________________________________________ wentyl
  23. klade sie spac bo jutro rano do szkoly lece, dobranoc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.