Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. dzien dobry wszystkim, wreszcie po pracy
  2. do spania czas miski
  3. dobra ja lece spac bo na 5 do pracki do juterka
  4. No raczej czuj się zaproszony tylko wódki nie zapomnij przynieść My wodki nie nosimy, ona sama z nami idzie
  5. przecież nie jesteś na III piętrze :gwizdanie: no nie... jestem na drugim właściwym o tez u Nas jestes u Nas alkoholu nie braknie
  6. smietanke to sie zdmucha
  7. hehehe się okaże kto wcześniej pójdzie :tongue4: :decayed: ja w piciu nie wojuje, bo mam slaba glowe
  8. :naughty: co mrygasz przeciez samiec jestes :gwizdanie: [br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 23:24_________________________________________________chyba ze z zona bedziesz [br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 23:25_________________________________________________i pojdziesz wczesniej spac :polew:
  9. co byśmy cię w zaspach nie musieli szukać na drugi dzień spoko Tomek zawsze sie budzilem w swoim lozku... nie zawsze pod kalderka ale w lozku :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 23:13_________________________________________________Ty pamietaj zeby rano w sobote trzmac dla mnie rezerwacje na stolek przy barze... a moze zrobimy barek u nas w pokoju :decayed: mozna zrobic jakis samczy wieczor :decayed: nie tylko samczy
  10. co byśmy cię w zaspach nie musieli szukać na drugi dzień spoko Tomek zawsze sie budzilem w swoim lozku... nie zawsze pod kalderka ale w lozku :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 23:13_________________________________________________Ty pamietaj zeby rano w sobote trzmac dla mnie rezerwacje na stolek przy barze... a moze zrobimy barek u nas w pokoju :decayed:
  11. to zycz mu od nas smacznego i do uslyszenia [br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 23:04_________________________________________________ja, Adas, mlody, vario, pepin, kuredu mamy to samo pietro... :naughty: bedzie gites :polew: :naughty: :naughty: :naughty:
  12. jarko pamietaj ze my z wlkp piszemy poezje [br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 23:01_________________________________________________widze ze dostalem to samo pietro co sama smietanka dzieki jarko i to piekne poezje Nikus: i nie bedzie trzeba wysoko wchodzic jak sil by braklo :naughty:
  13. a co chcesz być blisko mojej Pauli
  14. Kuredu 2 pokoje od Nas :naughty: dobrze ze blisko :naughty:
  15. Adam sry, dla mnie znów tyle nowych twarzy było... znów się zakręciłem. Umm a siedziałeś z nami w kawiarni? po Waszej prawej po jakiej prawej? chyba po mojej prawej... tzn zanim poszlismy jest przeciez Oni byli po naszej lewej
  16. Adam sry, dla mnie znów tyle nowych twarzy było... znów się zakręciłem. Umm a siedziałeś z nami w kawiarni? po Waszej prawej Jak po prawej w środku to chyba już załapałem moze Musashi foty wstawi a moze nie :gwizdanie:
  17. Adam sry, dla mnie znów tyle nowych twarzy było... znów się zakręciłem. Umm a siedziałeś z nami w kawiarni? po Waszej prawej
  18. hm a czemu Mnie tam nie ma ?
  19. Bart-S no a jaki inny Adas, Madaska przeciez juz wszyscy znaja
  20. cos Ty nieuwazny jestes podajesz reke, przedstawiam sie Adas, a Ty nawet nie wejrzales tylko lecisz dalej i nie widziales mojej A4 ? :gwizdanie: Twoja zona widziala :decayed:
  21. "12:43 tutaj tomek z forum a4 12:43 mam interes mały" czemu ludzie zaczynaja rozmowe od takich osobistych rzeczy..
  22. co sobie tak podgwizdujecie :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.