Treść opublikowana przez Adas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzien dobry wszystkim, wreszcie po pracy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
do spania czas miski
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
dobra ja lece spac bo na 5 do pracki do juterka
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
bedzie sie mrozila
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
No raczej czuj się zaproszony tylko wódki nie zapomnij przynieść My wodki nie nosimy, ona sama z nami idzie
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
"PIĘTRO ŚMIETANKA"
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
przecież nie jesteś na III piętrze :gwizdanie: no nie... jestem na drugim właściwym o tez u Nas jestes u Nas alkoholu nie braknie
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
smietanke to sie zdmucha
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
hehehe się okaże kto wcześniej pójdzie :tongue4: :decayed: ja w piciu nie wojuje, bo mam slaba glowe
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
:naughty: co mrygasz przeciez samiec jestes :gwizdanie: [br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 23:24_________________________________________________chyba ze z zona bedziesz [br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 23:25_________________________________________________i pojdziesz wczesniej spac :polew:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
co byśmy cię w zaspach nie musieli szukać na drugi dzień spoko Tomek zawsze sie budzilem w swoim lozku... nie zawsze pod kalderka ale w lozku :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 23:13_________________________________________________Ty pamietaj zeby rano w sobote trzmac dla mnie rezerwacje na stolek przy barze... a moze zrobimy barek u nas w pokoju :decayed: mozna zrobic jakis samczy wieczor :decayed: nie tylko samczy
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
co byśmy cię w zaspach nie musieli szukać na drugi dzień spoko Tomek zawsze sie budzilem w swoim lozku... nie zawsze pod kalderka ale w lozku :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 23:13_________________________________________________Ty pamietaj zeby rano w sobote trzmac dla mnie rezerwacje na stolek przy barze... a moze zrobimy barek u nas w pokoju :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to zycz mu od nas smacznego i do uslyszenia [br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 23:04_________________________________________________ja, Adas, mlody, vario, pepin, kuredu mamy to samo pietro... :naughty: bedzie gites :polew: :naughty: :naughty: :naughty:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
jarko pamietaj ze my z wlkp piszemy poezje [br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 23:01_________________________________________________widze ze dostalem to samo pietro co sama smietanka dzieki jarko i to piekne poezje Nikus: i nie bedzie trzeba wysoko wchodzic jak sil by braklo :naughty:
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
a co chcesz być blisko mojej Pauli
-
III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
Kuredu 2 pokoje od Nas :naughty: dobrze ze blisko :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Adam sry, dla mnie znów tyle nowych twarzy było... znów się zakręciłem. Umm a siedziałeś z nami w kawiarni? po Waszej prawej po jakiej prawej? chyba po mojej prawej... tzn zanim poszlismy jest przeciez Oni byli po naszej lewej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Adam sry, dla mnie znów tyle nowych twarzy było... znów się zakręciłem. Umm a siedziałeś z nami w kawiarni? po Waszej prawej Jak po prawej w środku to chyba już załapałem moze Musashi foty wstawi a moze nie :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Adam sry, dla mnie znów tyle nowych twarzy było... znów się zakręciłem. Umm a siedziałeś z nami w kawiarni? po Waszej prawej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hm a czemu Mnie tam nie ma ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bart-S no a jaki inny Adas, Madaska przeciez juz wszyscy znaja
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cos Ty nieuwazny jestes podajesz reke, przedstawiam sie Adas, a Ty nawet nie wejrzales tylko lecisz dalej i nie widziales mojej A4 ? :gwizdanie: Twoja zona widziala :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
"12:43 tutaj tomek z forum a4 12:43 mam interes mały" czemu ludzie zaczynaja rozmowe od takich osobistych rzeczy..- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co sobie tak podgwizdujecie :gwizdanie: - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00