Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. telefon do przyjaciela czy pytanie do publicznosci ?
  2. nie bądź baba :gwizdanie: nie bede wpadnij na spot w niedzielę i będzie git a mielem wreszcie szkole skonczyc
  3. ale naprawde szkoda mi bylo Was opuszczac
  4. nie bądź baba :gwizdanie: nie bede
  5. a mi sie lezka w oczku pokazala jak opuszczalem Was na A2
  6. trzeba bylo zachaczyc o Turek :decayed:
  7. ja juz trzecie piwko koncze, tak zeby sie lepiej spalo
  8. :hi: czesc Pawelek, zmeczony po podrozy ?
  9. wszyscy cali i zdrowi chyba juz wszyscy wrocili ale nie wszyscy odpalili komputerki jeszcze
  10. braklo 5 minut a bym nie placil za parking w zakopcu
  11. ja to w miarę możliwości piękny kawalerze - do 15.04 moge co tydzień sie spocić nie poć sie tylko przejezdzaj na spoty :polew: :polew: :decayed: :decayed:
  12. fantastic Mi tez Ciebie milo poznac bylo mam nadzieje ze bedziesz co zlot poznanski
  13. :hi: Melduje sie
  14. czesc ekipy Poznan juz wrocila tzn Ja, reszta niedlugo
  15. wypij piwo piwo pozniej
  16. Bukowina wita [br]Dopisany: 21 Marzec 2009, 08:47_________________________________________________kurde nic do picia nie mam na kaca :gwizdanie:
  17. Cicho bo nas nie ma pozdrowienia z bukowiny :decayed:
  18. jaka pogoda Panowie w PZN ? [br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 12:20_________________________________________________to ja lece do Poznania do zobaczenia
  19. to Ja jade w kapielowkach i z bagazy biore tylko kapielowki drugie na zmiane [br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 12:14_________________________________________________i zmienic te "parówy"
  20. ide realizowac zamowienia na alkohole wezme troche w zapasie finki ceny beda troszke inne na miejscu: 0,5 - 33 0,7 - 44
  21. lancuchy tylko do sypialni :kox: :polew: Tych to nie muszę kupować :gwizdanie: masz wszystkie rodzaje ? :polew: :polew:
  22. lancuchy tylko do sypialni :kox: :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.