Treść opublikowana przez Adas
-
[ALL] Bukowina on line - czekamy na doniesienia z "frontu"
telefon do przyjaciela czy pytanie do publicznosci ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie bądź baba :gwizdanie: nie bede wpadnij na spot w niedzielę i będzie git a mielem wreszcie szkole skonczyc
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale naprawde szkoda mi bylo Was opuszczac
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie bądź baba :gwizdanie: nie bede
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a mi sie lezka w oczku pokazala jak opuszczalem Was na A2
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
trzeba bylo zachaczyc o Turek :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja juz trzecie piwko koncze, tak zeby sie lepiej spalo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: czesc Pawelek, zmeczony po podrozy ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wszyscy cali i zdrowi chyba juz wszyscy wrocili ale nie wszyscy odpalili komputerki jeszcze
-
[ALL] Bukowina on line - czekamy na doniesienia z "frontu"
braklo 5 minut a bym nie placil za parking w zakopcu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja to w miarę możliwości piękny kawalerze - do 15.04 moge co tydzień sie spocić nie poć sie tylko przejezdzaj na spoty :polew: :polew: :decayed: :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
fantastic Mi tez Ciebie milo poznac bylo mam nadzieje ze bedziesz co zlot poznanski
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: Melduje sie- [ALL] Bukowina on line - czekamy na doniesienia z "frontu"
czesc ekipy Poznan juz wrocila tzn Ja, reszta niedlugo- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wypij piwo piwo pozniej- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bukowina wita [br]Dopisany: 21 Marzec 2009, 08:47_________________________________________________kurde nic do picia nie mam na kaca :gwizdanie:- III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cicho bo nas nie ma pozdrowienia z bukowiny :decayed:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jaka pogoda Panowie w PZN ? [br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 12:20_________________________________________________to ja lece do Poznania do zobaczenia- III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
to Ja jade w kapielowkach i z bagazy biore tylko kapielowki drugie na zmiane [br]Dopisany: 19 Marzec 2009, 12:14_________________________________________________i zmienic te "parówy"- III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
ide realizowac zamowienia na alkohole wezme troche w zapasie finki ceny beda troszke inne na miejscu: 0,5 - 33 0,7 - 44- III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
lancuchy tylko do sypialni :kox: :polew: Tych to nie muszę kupować :gwizdanie: masz wszystkie rodzaje ? :polew: :polew:- III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
lancuchy tylko do sypialni :kox: :polew: - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00