Treść opublikowana przez Adas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to dupka blada
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pany.. a moze zrobilibysmy jakis maly dodatkowy zlocik w piatek ? bo w niedziele mam szkole do wieczora co Wy na to ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czesc Pepin jak tam pogoda w Pzn ? tak ladnie jak u Mnie ? na letnie juz zmieniles ? jakie masz ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
podejrzewasz Marcina o pisanie podczas snu? On jest nieobliczalny
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tobie już chyba ciężko "nujał"... :naughty: dobry juz wstales ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wrzuciłem moje fotki z Bukowiny wlasnie ogladam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
szum komputera :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew: :decayed: Adasia od razu polubiłem za ten 3 kartony towaru co miał w jałcie 4 Fun 4 licz dokładnie a ten pamieta bo nosil :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spoko - nie taki Madas straszny jak go opisują, gdzieś tam w środku jest małe ziarenko dobrego człowieka trzeba tylko podlac na dyngusa i wtedy urosnie [br]Dopisany: 25 Marzec 2009, 17:23_________________________________________________ dzindobry Adasiu - jak sie spało kochanie :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wlasnie sie obudzilem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hm na ktorym filmie ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja juz po pracy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra juz mnie nie ma [br]Dopisany: 24 Marzec 2009, 23:40_________________________________________________ Ja nie moge wrocic do trzezwosci :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sex klubu ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sex klub member #1 ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ide spac miski trzeba sie wyspac do 4:50 :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
podjazd byl dobry wiesz ze Oni tam w nocy wode wylewali na podjazd ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja nie ale calkiem prawdopodobne ze bede sie o tej godz kladl spac, wiec ci powiem dzien dobry widziales filmiki ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kto wstanie za Mnie o 4:50 ? :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
placze ze smiechu z tych filmikow :polew: :polew:
-
ZDJĘCIA Z BUKOWINY
Ja tak samo, w kolko ogladam i wciaz placze ze smiechu :decayed: :polew:
-
ZDJĘCIA Z BUKOWINY
bo Ja to ladnie wjechalem luknij tam i wrzuc jak bede
-
ZDJĘCIA Z BUKOWINY
TrueOgre a Mnie nie macie na filmiku na podjezdzie ? :gwizdanie:
-
ZDJĘCIA Z BUKOWINY
hyhhyh :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
-
ZDJĘCIA Z BUKOWINY
pierwsze słyszę... chyba pomyliłeś mnie z TrueOgre wlasnie tak wybacz, juz po kilku piwach