Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. a gdzie reszta :gwizdanie:
  2. ok to zaraz wracam :gwizdanie:
  3. czesc pet3r
  4. Uważaj na siebieeee Adas niech inni uwazaja na mnie :polew:
  5. kup dwa zebys za chwile znowu nie szedl... :gwizdanie: to zaraz wracam :gwizdanie:
  6. ide chyba kupic jakies piwo jedno
  7. zalezy gdzie sie ucho przylozy do balona
  8. a komu to po co potrzebne
  9. pisz, nie czytaj [br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 23:03_________________________________________________albo czytaj pisz i pisz nie czytaj
  10. no.. niech jeszcze zmieni w profilu na wielkopolskie :polew: :polew:
  11. bo to tematy pokrewne no nie ? :naughty: i to i to niezbedne
  12. 3maj sie wentylek [br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 22:57_________________________________________________ Cześć Madas Jako jedyny mnie tu jeszcze witasz a co? chlebem i sola i dziewczynki w strojach ludowych chyba kapielowych z logiem A4 klub :naughty: na sznureczkach chyba :naughty: moze byc i na sznureczkach :naughty:
  13. Cześć Madas Jako jedyny mnie tu jeszcze witasz a co? chlebem i sola i dziewczynki w strojach ludowych chyba kapielowych z logiem A4 klub :naughty:
  14. ty się weź za naukę lepiej a nie za stawianie , oj ta młodzież nauka w swoim czasie, wszystko musi miec swoj termin
  15. stawiam finlandie 0,50 za 2 piwa :polew:
  16. a kto bryknie do sklepu po jakies piwko dla Mnie ?
  17. GILI GILI
  18. :polew: a co z.. kto sie przezywa tak sie sam nazywa ?
  19. żeby koleś co wódką handluje nie miał w domu zapasów to normalnie masakra masakra :polew: Adas ja mam jedno w lodówie wpadaj :mysli: ale na nogach mam isc ? rowerem możesz jak posiadasz nie posiadam
  20. a normalnie możesz? Jak jest umyty i na 18" to jak najbardziej Mówimy o moim aucie :polew: :polew: :polew: :polew:
  21. żeby koleś co wódką handluje nie miał w domu zapasów to normalnie masakra normalnie ręce i cycki opadają ... PEPIN GG nie poprawiaj go, jak cycki to cycki
  22. żeby koleś co wódką handluje nie miał w domu zapasów to normalnie masakra masakra :polew: Adas ja mam jedno w lodówie wpadaj :mysli: ale na nogach mam isc ?
  23. żeby koleś co wódką handluje nie miał w domu zapasów to normalnie masakra normalnie ręce i cycki opadają ... ale kogo cycki ? :naughty:
  24. żeby koleś co wódką handluje nie miał w domu zapasów to normalnie masakra tylko ze akurat wodke mam, ale piwa mi brakuje w domu :decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.