Treść opublikowana przez Adas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a gdzie reszta :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jestem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok to zaraz wracam :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czesc pet3r
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Uważaj na siebieeee Adas niech inni uwazaja na mnie :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kup dwa zebys za chwile znowu nie szedl... :gwizdanie: to zaraz wracam :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ide chyba kupic jakies piwo jedno
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zalezy gdzie sie ucho przylozy do balona
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a komu to po co potrzebne
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pisz, nie czytaj [br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 23:03_________________________________________________albo czytaj pisz i pisz nie czytaj
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no.. niech jeszcze zmieni w profilu na wielkopolskie :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bo to tematy pokrewne no nie ? :naughty: i to i to niezbedne
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
3maj sie wentylek [br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 22:57_________________________________________________ Cześć Madas Jako jedyny mnie tu jeszcze witasz a co? chlebem i sola i dziewczynki w strojach ludowych chyba kapielowych z logiem A4 klub :naughty: na sznureczkach chyba :naughty: moze byc i na sznureczkach :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Cześć Madas Jako jedyny mnie tu jeszcze witasz a co? chlebem i sola i dziewczynki w strojach ludowych chyba kapielowych z logiem A4 klub :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ty się weź za naukę lepiej a nie za stawianie , oj ta młodzież nauka w swoim czasie, wszystko musi miec swoj termin
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
stawiam finlandie 0,50 za 2 piwa :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a kto bryknie do sklepu po jakies piwko dla Mnie ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
GILI GILI
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew: a co z.. kto sie przezywa tak sie sam nazywa ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
żeby koleś co wódką handluje nie miał w domu zapasów to normalnie masakra masakra :polew: Adas ja mam jedno w lodówie wpadaj :mysli: ale na nogach mam isc ? rowerem możesz jak posiadasz nie posiadam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a normalnie możesz? Jak jest umyty i na 18" to jak najbardziej Mówimy o moim aucie :polew: :polew: :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
żeby koleś co wódką handluje nie miał w domu zapasów to normalnie masakra normalnie ręce i cycki opadają ... PEPIN GG nie poprawiaj go, jak cycki to cycki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
żeby koleś co wódką handluje nie miał w domu zapasów to normalnie masakra masakra :polew: Adas ja mam jedno w lodówie wpadaj :mysli: ale na nogach mam isc ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
żeby koleś co wódką handluje nie miał w domu zapasów to normalnie masakra normalnie ręce i cycki opadają ... ale kogo cycki ? :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
żeby koleś co wódką handluje nie miał w domu zapasów to normalnie masakra tylko ze akurat wodke mam, ale piwa mi brakuje w domu :decayed: