Treść opublikowana przez Adas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
batutę .. znaczy pałeczkę oddaje ... dobranoc Ty sie zegnasz czy droczysz? bo nie wiem czy Ci "czesc" napisac czy "spadaj" :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
taa chyba w rowerze chodzi mi o to czy stracil te felgi ode Mnie czy zimowe
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Musashi a tak sie teraz zastanawiam, na letnie juz zmieniles ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Adas, jestes ten z prawej? hehe ten z lewej, ten co sie dobrze trzyma :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
do jutra 3maj sie Kamila dobrej nocki a ty co Kamile wyganiasz? nie wyganiam... napisala "do jutra" to pozegnalem... komus to napisala- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja o 4:40 wstaje musisz kurom sypnac ziarna? :polew: przenosnia nawet pasuje :polew: :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja o 4:40 wstaje- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witaj szefie przeciez Ciebie zawsze ktos przygarnie bardzo dziekuje za oferty tylko w taka trase, nie jechac swoim, to polowa radochy odpada... pozwole polowe drogi prowadzic- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
niestety, nie mam czym jechac [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 23:07_________________________________________________hej osetti jak nie masz czym wpadam po Ciebie i jedziemy jak cos- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czesc Asiu dawno Cie u nas nie bylo... :gwizdanie: a Ja Asi nie znam, co Mnie ominelo ? w Bukowinie nie bylas ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a cholerka Ty zona wentylka jestes nie rozpoznalem :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema, kobieta czy facet ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
mleczko :mysli: może piwko piwko piwko- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:- [ALL B7] 2.0 TFSI by UNITRONIC
samym softem i wciaz Mnie boli ze nie wzialem quattro :gwizdanie: czasami sie troche slizgnie na drodze, ale jestem zadowolony,- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:decayed: siema Ive :naughty:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
że niby my? [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 15:21_________________________________________________ :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :> ej ! Pani cwaniak :decayed:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ucieszy sie- [ALL B7] 2.0 TFSI by UNITRONIC
moja kolej wykresik:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
że niby my? [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 15:21_________________________________________________ :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi: :hi:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: :hi: :hi: :hi:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a jakie masz opony? tzn szer, profil? 235/40[br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 01:49_________________________________________________to ja tez ide spac - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00