Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. podziel sie kanapka :naughty:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 23:37_________________________________________________kurcze ale mi ta karta graficzna halasu robi, zaraz ją wypieprze :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 23:39_________________________________________________siema VoMiT, co tam ?
  2. i jestem znow
  3. na tvn ? to ja ide sobie ogladnac bede po
  4. na tvn ?
  5. to spytaj sprzedajacego o ET, cena jest nawet ok, ciekawe jak faktycznie te opony wygladaja, popros o wiecej zdjec, wszystkich felg, moze inne maja male ryski..
  6. ale już wogule czy odcinek Patryk opowiadaj co to
  7. a co to ? serial jakis ? o czym ?
  8. Ive co tam ? :naughty: [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 22:20_________________________________________________ to trzeba lodowke zamontowac u gory
  9. i juz wrociles ? :polew: jakie spalanie ? :polew: łodrzutowiec mam - firma zwraca koszty ale znaczek z przodu audi jest ?
  10. i juz wrociles ? :polew: jakie spalanie ? :polew:
  11. ale wbijanie harpuna w sąsiada teraz w modzie [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 22:13_________________________________________________ :shocked: no ten sobie idzie ale ja jestem no.. co tam ? :naughty: :polew:
  12. :shocked: no ten sobie idzie
  13. nadzieja to jedyne co nam zostalo :gwizdanie: znając mnie zacznę pracować i znowu nie będę pił to teraz nie pracujesz czy jak ? :gwizdanie:
  14. myslec to ja wciaz mysle o laskach, a pije to tak przy okazji ja pije bo życie jest do du..py i pije żeby zapomnieć jak bardzo. :gwizdanie: ale dobra dupka nie jest zla :polew:
  15. kurcze codziennie wieczorem mam zamiar jakis film obejrzec, ale jak wejde na forum to juz pozniej za pozno jest
  16. myslec to ja wciaz mysle o laskach, a pije to tak przy okazji
  17. Michal zdecydowanie AA
  18. tekst miesiąca - tekst kazdego dnia raczej tekst miesiąca - tekst miesiąca - tekst kazdego dnia raczej raczej dnia :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 21:59_________________________________________________ :polew: :polew: :polew:
  19. tekst miesiąca - tekst kazdego dnia raczej
  20. tez to sobie codziennie powtarzam zapisujemy sie do AA? [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 21:56_________________________________________________ :polew:
  21. mialem juz dzisiaj nie pic
  22. czesc Mala :> Sie masz Wielki prawie metr dziewiecdziesiat wiec moze byc No to jak bym chciała Ci sprzedać strzała to musiałabym podskoczyć lub wejść na drabine!! :polew: to faktycznie Malutka jestes [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 20:34_________________________________________________ 2.7 BiTurbo 265KM a niuta nie wiem bo mialem troche problemy z jedna taka ale zrypalem bo wpadlem w koleiny na jedynce i mnie zaczelo znosic
  23. ile S4 w B5 ma KM i Nm ?
  24. lece, bede pozniej
  25. :hi: :hi: :>

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.