Treść opublikowana przez Adas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
http://www.a4-klub.pl/smf/najlepsze_na_rynku_ramki_pod_tablice_rejestracyjna_i_edycja-t71070.0.html dziekowa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pany.. a kto zalatwial te ramki z nickiem ?
-
[B7 BDG] Moja B7 2.5TDI listwy S4,Led A6 Video str.1
On ma chyba za duzy przelot na czipke no tak ,to chyba jedyny gość na forum,który przekręcił licznik w B7 :gwizdanie: to wychodzily takie z 200 maks na liczniku ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka czesc Adas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ja wole z kobieta- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:gwizdanie: :gwizdanie: i Ty tu jeszcze siedzisz ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bycie singlem wcale nie oznacza tesknoty za bara bara... tylko trzeba sie troszke bardziej postarac niz zawolac "kochanie..." :naughty: czasami nawet mniej trzeba sie starac- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja to po fante sobie pójdę i kinder czekoladke :gwizdanie: ja to bym jakis makaron zjadl ale o tej godzinie to juz nierealne :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kurcze sie glodny zrobilem :gwizdanie:- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
rozumiem że Pauli ten post przeczytasz Kuredu mowil w imieniu kolegow- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
daj czlowieku zyc ja tu zaraz umre ze smiechu- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ej kurcze, kupilem 3 male heinekenki, przyjechalem do domu, usiadlem wygodnie w kanapie, przed tv na forum, otworzylem heinekenka mojego kochanego, wypilem lyka i mowie, o kur jakie pyszne, zamknalem kapselkiem i pojechalem kupic jeszcze 5 :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o kur jakie to wielkie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
znowu będziesz duży chłop uwielbiam granderka :kox: jakiego granderka- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
masz predyspozycje na fotel wszystko chcesz zamykać co chce zamykac ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dla mnie cos dziwne jest jak mi nie smierdza, wtedy mysle co jest- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bry- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chodzilo mi o odpowiedzi przez rozpoczeciem- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
w końcu poczujecie respekt na zlocie i będziecie sie grzecznie zachowywać a nie jak BT- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale mieliscie wyniki wczesniej ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chyba sobie po piwko pojade jakies- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja nie :gwizdanie: ja tez nie- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czesc Lobuzy - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00