Treść opublikowana przez Adas
-
Barcelona Manchester United 2-0
jeszcze jest czas znaleźć najbliższy monopol Madas :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 20:19_________________________________________________a na jakim programie bedzie lecialo ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a dla nas coś się ostanie sam bralem ile moglem, mam jeszcze trojke rodzenstwa :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
rodzice przylecieli z Maroko, prezenty Mi poprzywozili :naughty: :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:naughty: :naughty: :kox:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie idzie wytrzymac na miescie z goraca
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ja ide na miasto polukac na laseczki :naughty:
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
:polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ja sobie śledzę allegro :gwizdanie: a co chcesz kupic ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jade cos kupic do jedzenia :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ciekawe kiedy zobaczy sie zdjecia od Marcina sprzed kilku miesiecy :mysli: :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witamy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Piechol kope lat
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czesc Michal
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
po pracy juz tzn jeszcze mam pare rzeczy do zrobienia ale to juz przyjemnosc [br]Dopisany: 26 Maj 2009, 09:19_________________________________________________rodzice mi dzisiaj wracaja z Maroka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no dzien dobry
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:gwizdanie:
-
[ALL B7] Pytanie o felgi 19 cali
obecnie mam felgi te od S5 ale 18 cali, ale teraz zaluje, ze nie wzialem 19 :gwizdanie: do 19 oponki 235/35/19 raczej powinny byc, w 18 mam 235/40/18 ET tak jak koledzy pisali
-
[ALL B8] Sprężyny obniżające
moglbys pokazac zdjecia swojej A4 na takim obnizeniu ?
-
[ALL B7] Głuche uderzenia spod samochodu
od pewnego czasu slysze u Mnie jakies stuki podczas powolnego mocniejszego skrecania, co to moze byc.. ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ooo cześć i dobranoc no siema widzimy sie prawdopodobnie za tydzien, tam gdzie bedzie ten gril czy cus
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ja dzisiaj bylem w tej malcie ale tam malo ludzi :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czesc koledzy co tam :gwizdanie: ja tylko na chwile bo wstaje o 4:40 :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
[br]Dopisany: 24 Maj 2009, 04:09_________________________________________________kto cyknie piwko- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
i co jest z Wami kurcze nie mam z kim juz pic - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00