Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. jakie spiochy
  2. bry przerwa w pracy
  3. czesc Adas
  4. Ja dzisiaj od 3:30 w pracy teraz chwilka odpoczynku i dalej do pracy
  5. kurcze.. wstac o 6:30 bedzie ciezko [br]Dopisany: 20 Maj 2009, 02:03_________________________________________________i jeszcze nietrzezwo..
  6. :gwizdanie: :polew:
  7. nie moge ze smiechu :polew: :polew:
  8. co paliłeś?? :gwizdanie: :polew: :polew: :polew: :polew:
  9. :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  10. ale glodny jestem
  11. chyba dopiero za 3 tyg [br]Dopisany: 18 Maj 2009, 16:50_________________________________________________o kurka, moze za 2, bo za 3 mam wesele kuzyna za tydzien mamy spota, za dwa lecimy do Babimostu do Wentylka wiec mozesz jechac z nami Babimostu ? noo, z tamtad jest Wentyl, jedziemy do niego zrobic maly jubel bardzo kuszace ale nie wiem czy Wentylek Mnie tam chce [br]Dopisany: 18 Maj 2009, 17:01_________________________________________________siema Piechol :gwizdanie:
  12. chyba dopiero za 3 tyg [br]Dopisany: 18 Maj 2009, 16:50_________________________________________________o kurka, moze za 2, bo za 3 mam wesele kuzyna za tydzien mamy spota, za dwa lecimy do Babimostu do Wentylka wiec mozesz jechac z nami Babimostu ?
  13. chyba dopiero za 3 tyg [br]Dopisany: 18 Maj 2009, 16:50_________________________________________________o kurka, moze za 2, bo za 3 mam wesele kuzyna
  14. [br]Dopisany: 18 Maj 2009, 16:47_________________________________________________ :gwizdanie:
  15. szybowcem [br]Dopisany: 18 Maj 2009, 16:45_________________________________________________ przecie u nas to standard... zapomniales? pamietam cipko
  16. dzisiaj pierwszy dzien trzezwosci
  17. jakas szydera idzie :polew:
  18. :polew:
  19. [br]Dopisany: 18 Maj 2009, 16:36_________________________________________________ :gwizdanie: [br]Dopisany: 18 Maj 2009, 16:37_________________________________________________mniam co ?
  20. na poprzedniej stronie Kuredu pisal to powiem Ci że zostanie Ci mnóstwo piwa .... bo za dużo tu nie pisze się ostatnio a w ogóle to siemka Adas to tez chce przekupic oczywiscie Nikusia to nie dotyczy, bo On to by Mi caly zapas wzial to jest normalna niesprawiedliwosc no juz cacy Nikus
  21. a kamera albo aparat bedzie na skokach spadochronowych ?
  22. to powiem Ci że zostanie Ci mnóstwo piwa .... bo za dużo tu nie pisze się ostatnio a w ogóle to siemka Adas to tez chce przekupic oczywiscie Nikusia to nie dotyczy, bo On to by Mi caly zapas wzial
  23. daje lyka piwa za kazdego posta :decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.