Treść opublikowana przez Adas
-
[ALL B8] Sprężyny obniżające
ja wlasnie zamowilem sprezynki tein -37/-22, jak przyjda i zamontuje to pokaze
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: :hi:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a co tu taki spokoj
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tralala kotki dwa :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i co tak ucichlo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew: :tongue4: [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 23:16_________________________________________________leza na polce
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no na to wychodzi :polew: a Adas i Ive tylko podglądają ledwo nadazam na gg odpisywac tyle poezji
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja zawsze daje rade [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 22:38_________________________________________________ gdzie byles jak Cie nie bylo ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzikusy jedne :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew: nie no nie spotkalismy sie, jutro mamy sie spotkac
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a tez dobrze, nie pada juz :decayed: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:gwizdanie: co tam w Pzn slychac ? :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak sami
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wow niezle co ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ja juz drugi dzien nie pije
-
Strefa Śmiechu
niestety prawdziwe, koleżanka miała propozycję: "albo koperta albo do lasu". Do dzisiaj żałuje że nie miała dyktafonu... a podobno kamery sa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie czemu poznała by fajnych ludzi czyli Ciebie by musiało nie być :bicz3: :bicz3:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
trzeba sie ogarnac jeszcze po pracy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to do 14 moge byc w pracy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a o ktorej tak mniej wiecej ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
pod zadaszeniem srednio [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 16:37_________________________________________________ na fure laski wyrywasz? :gwizdanie: moze na chipa na ramki klubowe :decayed: [br]Dopisany: 28 Maj 2009, 17:23_________________________________________________ zadzwonimy albo napiszemy do Ciebie jak coś będzie ale to tak do jutra bym musial wiedziec, bo nie jestem sam w pracy
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tej Pany to dajcie znac czy cos robimy w niedziele bo musze sobie rozplanowac prace w niedziele
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a co to :decayed: wpisz roksa.pl to zobaczysz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie ma Jej na naszej klasie nie dawaj bo to ZWYROLE dwa :polew: a Ty wczoraj chciales porod odbierac zbokolu :gwizdanie: :polew: kogo porod ?