Treść opublikowana przez Adas
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Tak się boicie Warszawiaków a może to o nich sie martwicie właśnie to drugie .... boimy się o Warszawiaków O nas nie ma się co bać, jak zawsze spokojnie sobie damy radę. Obawiałbym się, że wam asfalcik pozwijamy jak będziemy ruszać :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie posiadam :gwizdanie:[br]Dopisany: 07 Czerwiec 2009, 14:03_________________________________________________jeden koles kiedys u Mnie w Turku pojechal na komisariat i mowi: dzien dobry, przyjechalem sie sprawdzic alkomatem :polew: wykazalo i mu prawko zabrali :polew: :polew: co za debil :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Adas będziesz w KC dzisiaj ? mialem jechac na poprawiny poweselne do kuzyna, ale chyba sobie odpuszcze, mysle czy moge juz prowadzic
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:gwizdanie:
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
siema zna ktos moze ta firme ? http://sklep.strefatuningu.pl jest z trojmiasta, a chcialem cos tam zamowic i potrzebuje opinii jakiejs o tym sklepie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kurcze, za 2 godziny wstaje do roboty- ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
to elegancko, im wiecej autek tym fajniej- [ALL B7] Jakie oznaczenia sprężyn - przód czy tył ?
VA - przod HA - tyl- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no czesc, kto jest- YouTube - filmy warte obejrzenia
:polew: :polew:- Nocni jeźdźcy czyli jazda po 23.00
a do ilu umiecie liczyc- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:naughty: :kox:- [ALL B7] Eibach Pro Kit
rozgladalem sie za Weitec-iem, ale nie ma dla mojej wersji silnikowej, a to chyba jest wazne tak ? kup neuspeedy http://www.neuspeed.com/products/product_details.asp?app=88|AF&type=2<ype=ns_euro&p_id=759 o to chodzi ? jesli tak to czy w Polsce to mozna kupic ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 00:04_________________________________________________nikt Mi nie chce pomoc w zawieszeniu a Ja chce juz obnizac [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 00:07_________________________________________________a gdzie Ive masz ten sympatyczny podpis co miales a nie ulezalo sie? jak ulezalo wysoko jak mt everest jest- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
[br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 00:04_________________________________________________nikt Mi nie chce pomoc w zawieszeniu a Ja chce juz obnizac [br]Dopisany: 03 Czerwiec 2009, 00:07_________________________________________________a gdzie Ive masz ten sympatyczny podpis co miales- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
u Mnie w miasteczku ostatnio jeden lepek kupil sobie nowe S8, nawet fajne :gwizdanie:- [ALL B7] Eibach Pro Kit
rozgladalem sie za Weitec-iem, ale nie ma dla mojej wersji silnikowej, a to chyba jest wazne tak ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Adas a jakby za tydzien w poniedzialek te gokarty ? co myslicie ? [br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 19:57_________________________________________________Ja nigdy nie jezdzilem, sprobowalbym- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja to nawet dzisiaj mógłbym :gwizdanie: to za 10 minut na miejscu ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a kiedy jedziecie nastepny raz ?- [ALL B7] Eibach Pro Kit
odgrzewam temat, bo moj temat Mi usuneli, a temat naprawde nie jest wyczerpany do konca, pytalem na http://sklep.tuning.pl, to Pani powiedziala mi ze do mojej B7 2.0 TFSI nie ma w ofercie sprezyn Eibach pro kit, pytalem w innym sklepie Pana o sprezyny Teina, to powiedzial Mi, ze wczesniej do B6 i do B7 pasowaly te same, a teraz troszke zmienili sprezyny i nie ma potwierdzenia z fabryki Teina ze od B6 pasuja do B7, nie chce wydawac tylu pieniedzy na cale zawieszenie z amorkami, wiec chcialbym tylko sprezyny.. no i co teraz..- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Jaki koszt jest tego ORI s-line? :gwizdanie:[br]Dopisany: 02 Czerwiec 2009, 17:27_________________________________________________ ile te gokarty ? :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wiem ze jest w koszu :gwizdanie: mow do Mnie 1BV Ja jestem zielony :gwizdanie: - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00