Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. zaraz szybko i wsciekle na kompie
  2. oooo to dobre jest
  3. witaj na forum
  4. widze wlasnie [br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 11:21_________________________________________________grupa Madasa - Kuredu i miazga
  5. tak i juz taki pozostaje
  6. buahahahahahaha chyba na godzine :gwizdanie:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 01:47_________________________________________________ a Ty sie pospiesz bo do zlotu coraz mniej czasu :gwizdanie: ze niby nie zdazy wytrzezwiec? ze niby nie zdazy sie zahartowac :naughty: no przeciez Adas sie wlasnie hartuje... Nikusiowi chyba o Madasa chodzilo
  7. doprowadzam sie juz do porzadku :polew: :polew: :mysli:
  8. doprowadzam sie juz do porzadku
  9. a co prawko zabrali? czyt. wyzej :decayed:
  10. obecnie niedziela jakbys stracil poczucie czasu... :gwizdanie: czy jest taka jak ma byc czy nie a Ty zielony cos bys dodal od siebie a nie tak tylko ogora kisisz na chacie... [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 01:38_________________________________________________ to sie okaze co sie okaze :decayed: a jak tam Twoje panny rzucajace sie pod kola? zyja jeszcze? a nie wiem, bo ostatnio malo prowadzilem zachlaj morda :naughty: :gwizdanie: juz sie uspokajam i nie pije
  11. czy jest taka jak ma byc czy nie a Ty zielony cos bys dodal od siebie a nie tak tylko ogora kisisz na chacie... [br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 01:38_________________________________________________ to sie okaze co sie okaze :decayed: a jak tam Twoje panny rzucajace sie pod kola? zyja jeszcze? a nie wiem, bo ostatnio malo prowadzilem
  12. to sie okaze co sie okaze :decayed:
  13. spokojnie bedzie czas i na to
  14. nawet na nk go nie ma źle się dzieje... ide wytrzezwiec pod prysznic
  15. czesc pytki moje kochane

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.