Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. witaj na forum
  2. witaj na forum
  3. może ja ale jeszcze nie wiem jak jechać będziecie grzać czy w miarę spokojnie? bo nie wiem które auto brać :mysli: ja sie dostosowuje do grupy, pierwszy jechal nie bede, zreszta nie mam CB byś sobie nabył CB zgredzie moze nabede, ale nie wczesniej niz za pare miesiecy, bo oszczedzam a jesli juz bede nabywal to chcialbym jakos sobie ladnie wmontowac
  4. może ja ale jeszcze nie wiem jak jechać będziecie grzać czy w miarę spokojnie? bo nie wiem które auto brać :mysli: ja sie dostosowuje do grupy, pierwszy jechal nie bede, zreszta nie mam CB
  5. kogo k**** chcesz tam dobić po mnie nie trieba ale to bedzie jeszcze przed Toba Tobie zostawie tych mocniejszych ja przecież jeżdżę powoli więc nikogo tempem nie dobije powoli powoli, ale jak sie samo slyszy 300 KM to samo to dobija
  6. co jutro Madas robicie chlopy
  7. kogo k**** chcesz tam dobić po mnie nie trieba ale to bedzie jeszcze przed Toba Tobie zostawie tych mocniejszych
  8. :naughty: :naughty: nastepny mryga [br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 23:38_________________________________________________ok to bede dzwonil po 8 i sie dowiadywal gdzie jestescie i wbije do Was na moim wjezdzie na A2
  9. a Ja z kim moge sie zdzwonic zeby na A2 dobic ?
  10. a myslal ktos zeby jutro sie styknac ? Ja jutro od 10 bede na ul. Bnińskiej 2, na pare godzin :gwizdanie:
  11. witaj na forum
  12. :mysli: to moze i Ja sie do Was dolacze na A2 :naughty:
  13. tzn gdzies na krańcowej ?
  14. a cholera wie, musze Vario spytac
  15. :bicz3: [br]Dopisany: 18 Czerwiec 2009, 16:24]_________________________________________________Panowie koledzy, jutro o 10 bede w Poznaniu wymienic sobie sprezynki, wiec mozna by sie styknac hm ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.