Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. czas isc spac bo na 5 do pracy :gwizdanie:
  2. My tu gadu gadu, a piwo sie chlodzi i czeka na Mnie to.. Ja lece
  3. ale za 2 lata
  4. jak nie jak już zamówione 2 szt dla mnie i Adasa
  5. ja po ostatniej naprawie brachola auta i dwóch chipach dostałem 15% i 10% to jedzcie ze Mna obydwoje :decayed:
  6. Tydzień/dwa i zapomnisz o różnicy. Nie myślałeś o dystansach z tył? wczesniej myslalem, ale teraz chyba jest tak akurat
  7. udzielę się Adas jak wrócę z Wrocławia i przetestuje Twoje Audi na nowych sprężynach :decayed: :naughty: tylko mowie od razu ze bardziej dziury czuc :gwizdanie:
  8. to chce jechac z Toba :naughty: i zeby juz tak zostalo, to bede tam wciaz jezdzil
  9. bardzo dobrze, nie jest to klej do szosy, ale ladnie mi sie trzyma na zakretach, o wiele lepiej niz wczesniej musze sie wybrac do serwisu na wymiane pare rzeczy i zastanawiam sie nad Poznaniem.. ile mi rabatu z wejscia dadza na czesci i na robocizne ?
  10. A siema ale ja tak bez b7 jeszcze to tu się nie wcinam w spoty poznańskie nie gadaj glupot tylko sie udzielaj :naughty:
  11. wpadne Ja, może druga ekipa się uzbiera to na dwie tury walniemy [br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 19:08_________________________________________________ siema Fokus, co tam :naughty: :naughty: :naughty:
  12. a kto po Mnie jutro wpadnie :naughty:
  13. witaj na forum, zapraszamy na spoty wielkopolskie
  14. mam do oddania jedno miejsce, bo moje +1 rezygnuje, wiec ktos chetny to PW do Mnie
  15. moge oddac swoje +1 komus, kto by chcial jechac - PW
  16. http://www.joemonster.org/filmy/12842/Najdziwniejsza_ciezarowka_jaka_kiedykolwiek_widziales
  17. jakby ktos byl chetny, moge odstapic jedno miejsce, prosze o pilne PW
  18. witaj na forum
  19. witaj na forum

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.