Treść opublikowana przez Adas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
sami sobie? :gwizdanie: no przecież że nie sami sobie aaa to jak najbardziej no to w takim razie ja spadam, żeby mi też ktoś pomalował :polew: leć, leć... też zaraz jadę na "przegląd"... przeglad jajek ? :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema :> cos chlal wczoraj? piwkaaa [br]Dopisany: 11 Kwiecień 2009, 14:17_________________________________________________ dzisiaj jest paintball ? :mysli:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzien dobry ale kac..
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co za noc
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a nie mozesz cos skonsumowac? moge[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2009, 11:57_________________________________________________http://i.pinger.pl/pgr246/59e300e50005a02449ddb4d9/rozmowki.jpg
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie używamy tu takich słów - także jako że jestem miły to Ci powiem żebyś uważał na słowa tak będzie dla Ciebie lepiej, niewiele lepiej ale lepiej[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2009, 11:07_________________________________________________ no i kubełek ale ja glodny jestem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czesc M
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema kuredu, jak sie jezdzi na zawiasie ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:naughty: :naughty:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
poka foto [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2009, 23:17_________________________________________________ wpadnij na mini spocik ja myslalem wpasc, ale z kasią teraz bardzo cinko :gwizdanie: a co ma do tego kasia kasia ceni sie okolo 150 na spot- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wpadnij na mini spocik ja myslalem wpasc, ale z kasa teraz bardzo cinko :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
http://www.youtube.com/watch?v=cXSnKyakklo :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ale :kox:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jak narazie to stypa, nikogo nie ma :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzisiaj- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobra lece tez spac- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a można wiedzieć które 2 z 3 :gwizdanie: :naughty: tak sie nie przymierzaj do kanapek ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a można wiedzieć które 2 z 3 :gwizdanie: :naughty:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spij gladko- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja tez o 7 pobudka, ale jeszcze troche bede [br]Dopisany: 08 Kwiecień 2009, 00:01_________________________________________________ 6 w totka rozumiemy :naughty:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to sie teraz obraze :gwizdanie: ale obrazisz się że nie podzielę się żoną autem czy kanapką kazdym z osobna :polew: ojej no, to 2/3 musze miec- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to sie teraz obraze :gwizdanie: ale obrazisz się że nie podzielę się żoną autem czy kanapką kazdym z osobna :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to sie teraz obraze :gwizdanie: - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00