Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. wiem kur... juz nie raz widzialem moje auto na zdjeciach na allegro, wr :baseball:
  2. a kiedy Ci bedzie malowac jajka? :gwizdanie: pewnie jak je kiedyś znajdzie... :polew: :polew:
  3. nie, co Ty :gwizdanie:
  4. w trasie potrafi palic mniej niz 8
  5. no chyba Ja [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 15:52_________________________________________________ nie tyle koszty przejechania 100km, co kwoty wydanej na paliwo co miesiac, wole jezdzic mniej a tak jak lubie
  6. co tam kuredu :naughty:
  7. a co ma gaz do jazdy zgodnie z przepisami czy tez nie
  8. a taki z fabryki wyjechal ?
  9. a czemu limitowana wersja ? produkowali jakas mala ilosc ich ?
  10. gaz fuj Dlaczego fuj?? bo jest niedobry dla autka i brzydko pachnie
  11. dzien dobry co tam ?
  12. narobiles Madas apetytu :decayed:[br]Dopisany: 05 Kwiecień 2009, 19:27_________________________________________________ide cos zjesc, wpadne pozniej jeszcze :gwizdanie:
  13. Patrzcie jaki wielki sie zrobił!!! :> ja jestem wielki :polew: Zobaczymy-osądzimy :polew: i się zdziwimy :polew: Dlaczego???? A tak Przyjemniej powiało troszkę tajemnicą W każdym razie mniejszych ode mnie w tym zacnym gronie napewno nie ma ale mniejszych jak ? Nie rozumisz??? Jak będziesz mijał na drodze granatowe audi a nie będzie widać kierowcy--to jest to coś malutkie czyli ja czyli auto bez kierowcy powiadasz to fotoradary tez nie maja nikogo na fotce
  14. cześć cześć nastrój już lepszy ?? a raz lepszy raz gorszy, dziekuje
  15. a czesc tak wogole
  16. Patrzcie jaki wielki sie zrobił!!! :> ja jestem wielki :polew: Zobaczymy-osądzimy :polew: i się zdziwimy :polew: Dlaczego???? A tak Przyjemniej powiało troszkę tajemnicą W każdym razie mniejszych ode mnie w tym zacnym gronie napewno nie ma ale mniejszych jak ?
  17. Patrykbor nie dojrzal chyba ze to cena za sztuke
  18. a o ktorej jest i na ktorym programie ?
  19. tez ide :gwizdanie: do jutra :hi: :hi:
  20. ja moge ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.