Treść opublikowana przez Adas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
246PS/352Nm pomierzone czy deklarowane? mierzone [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 01:16_________________________________________________jutro zeskanuje wynik i wkleje no wreszcie git Bartek, jak tam batalia z podsufitka o reszta? no wreszcie jezdzi jak nalezy, bo jak zalozylem 18 felgi to troche sie zmulil wczesniej Bartek: jakbys potrzebowal cos obejrzec to Ja u siebie mam czarna podsufitowke :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
246PS/352Nm pomierzone czy deklarowane? mierzone [br]Dopisany: 02 Kwiecień 2009, 01:16_________________________________________________jutro zeskanuje wynik i wkleje
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hmm, i znow sam na posterunku??? jak sam kiedy hamownia? juz po poprawil Mi :naughty: na ile? 246PS/352Nm
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie :gwizdanie: jakos spac mi sie nie chce
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hmm, i znow sam na posterunku??? jak sam kiedy hamownia? juz po poprawil Mi :naughty:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
hmm, i znow sam na posterunku??? jak sam- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jakby ktos widzial piekne czarne A4 na felgach od S5 w Piasecznie dzis to bede to Ja :naughty:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a dokladniej ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a czemu pisales, ze bedziesz sie bal uderzac na kawke w KC ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bardzo fajny film- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czemu ? :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 00:04_________________________________________________wszyscy spac poszli ? :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
może sie uleżał ulezal ? :polew: no skoro napisales ze przod nisko lezy... a nie lezal wczesniej a cholera wie czy wczesniej lezal przypatruje dopiero na tych felgach- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a nie wiem zobacz na podwórku bo mam przeczucie że nie ma o kur Ty to masz przeczucie :decayed: :polew: :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie chodzi mi by byc lepszy czy gorszy od kogos, chodzi mi zeby mi sie podobala moja A4 ale przecież miałeś taki plan jeszcze na spocie no mialem.. ale tak codziennie ogladam moja A4 i juz nie wiem.. ten przod tak mocno lezy.. może sie uleżał [br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 23:36_________________________________________________ a co nie mam auta? ulezal ? :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
obnizaj, tez juz mam wybrane juz sprezynki obnizajace nie chce dostac kropka- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie chodzi mi by byc lepszy czy gorszy od kogos, chodzi mi zeby mi sie podobala moja A4 ale przecież miałeś taki plan jeszcze na spocie no mialem.. ale tak codziennie ogladam moja A4 i juz nie wiem.. ten przod tak mocno lezy..- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie chodzi mi by byc lepszy czy gorszy od kogos, chodzi mi zeby mi sie podobala moja A4- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a ja Heinekenka i grzeski w czekoladzie :decayed:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jeszcze nie, wciaz sie zastanawiam czy wogole obnizac- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ktores- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siemka :> siemaneczko- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cześć niuniu jaka niuniu- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:naughty:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to ja lece po piwko, bede niedlugo :naughty: :naughty: - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00