Treść opublikowana przez Adas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ide spac, dobranoc [br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 02:42_________________________________________________Musashi przestawiles zegarek juz ? wpadniesz o 3 czy o 4 ? :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Fajnie że zaczynacie, tylko żebyście skończyli w porę :gwizdanie: Do 16 macie czas po 16 tez moga, tyle ze w innym miejscu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobranoc, wlasnie nie wiem co jest z reszta.. gdzie jestescie :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 01:57_________________________________________________cholera ktos juz zegarki przestawil :decayed:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jest u mnie jeden czerwony ale to nie Madas. cos sie z nim złego dzieje. trza na pomoc dzwonic Nikus ostro popil ? :naughty: [br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 00:07_________________________________________________ Maggie[br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 01:13_________________________________________________i poszli wszyscy [br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 01:17_________________________________________________Pawel no pisz no cos robisz sobie jakiegos chipa w aucie albo co ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ma ale starszą i ochajtaną...a co chcesz się zakręcić? powiedzialem sobie ze juz mezatek nie biore [br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 00:00_________________________________________________co tam kuredu ? nikus jeszcze u Ciebie ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
siema Bart-S :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 23:52_________________________________________________Bart-S a zona Twoja nie ma siostry ? [br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 23:54_________________________________________________hmm, jakies za***iste auto stoi przed moim domem, chyba foty porobie..[br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 23:56_________________________________________________a, to moje.. [br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 23:56_________________________________________________siema gzyl ponownie, bedziesz jutro na spocie ? [br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 23:57_________________________________________________no cholera, sam ze soba pisal nie bede- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dawno juz w nic nie gralem- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w co grasz ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dobrej nocy :> no czesc Pawel, co tam- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no czesc Wentylek co tam- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a piwa ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zaladuj A4 na samolot- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to mozna niezle poimrezowac zeby wytrzezwiec do 10:30 [br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 21:36_________________________________________________Madasek, Twoj s-line to jest -30mm ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co kuredu nic nie piszesz ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
na ktora ? [br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 21:29_________________________________________________ fantastic bez piwka nie ma zycia [br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 21:30_________________________________________________niektorzy ratuja zycie, Ja je daje :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
"cyk"[br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 21:27_________________________________________________blind a jezdzisz na spoty ? :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A, tak, od paru godzin w Poznaniu a bylem dzisiaj na myjce, cholera jasna, myslalem ze weekend bedzie ladny :gwizdanie: a garazu nie mam- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kur** deszcz pada- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
święty duch Pana Boga chwali .. żyjesz ..ne może być ? zyje zyje wlasnie odpoczalem po wczorajszych baletach moze piwka ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mlodzik ze Mnie sie smiejesz ? :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a fajna ta niania głosem pasuje do naszego ADASa :polew: ktorego ? :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jade po jakies piwko- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja też , ma ktoś może nianię sezon 4-7 *moderator poznański ma zawsze rację i uwagi mu się nie zwraca http://darkwarez.pl/forum/search.php?mode=results :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a kto gra ? :decayed: - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00