Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. ide spac, dobranoc [br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 02:42_________________________________________________Musashi przestawiles zegarek juz ? wpadniesz o 3 czy o 4 ? :decayed:
  2. Fajnie że zaczynacie, tylko żebyście skończyli w porę :gwizdanie: Do 16 macie czas po 16 tez moga, tyle ze w innym miejscu
  3. dobranoc, wlasnie nie wiem co jest z reszta.. gdzie jestescie :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 01:57_________________________________________________cholera ktos juz zegarki przestawil :decayed:
  4. jest u mnie jeden czerwony ale to nie Madas. cos sie z nim złego dzieje. trza na pomoc dzwonic Nikus ostro popil ? :naughty: [br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 00:07_________________________________________________ Maggie[br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 01:13_________________________________________________i poszli wszyscy [br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 01:17_________________________________________________Pawel no pisz no cos robisz sobie jakiegos chipa w aucie albo co ?
  5. Ma ale starszą i ochajtaną...a co chcesz się zakręcić? powiedzialem sobie ze juz mezatek nie biore [br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 00:00_________________________________________________co tam kuredu ? nikus jeszcze u Ciebie ?
  6. siema Bart-S :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 23:52_________________________________________________Bart-S a zona Twoja nie ma siostry ? [br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 23:54_________________________________________________hmm, jakies za***iste auto stoi przed moim domem, chyba foty porobie..[br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 23:56_________________________________________________a, to moje.. [br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 23:56_________________________________________________siema gzyl ponownie, bedziesz jutro na spocie ? [br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 23:57_________________________________________________no cholera, sam ze soba pisal nie bede
  7. dawno juz w nic nie gralem
  8. w co grasz ?
  9. Dobrej nocy :> no czesc Pawel, co tam
  10. no czesc Wentylek co tam
  11. a piwa ?
  12. zaladuj A4 na samolot
  13. to mozna niezle poimrezowac zeby wytrzezwiec do 10:30 [br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 21:36_________________________________________________Madasek, Twoj s-line to jest -30mm ?
  14. co kuredu nic nie piszesz ?
  15. na ktora ? [br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 21:29_________________________________________________ fantastic bez piwka nie ma zycia [br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 21:30_________________________________________________niektorzy ratuja zycie, Ja je daje :polew:
  16. "cyk"[br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 21:27_________________________________________________blind a jezdzisz na spoty ? :gwizdanie:
  17. A, tak, od paru godzin w Poznaniu a bylem dzisiaj na myjce, cholera jasna, myslalem ze weekend bedzie ladny :gwizdanie: a garazu nie mam
  18. kur** deszcz pada
  19. święty duch Pana Boga chwali .. żyjesz ..ne może być ? zyje zyje wlasnie odpoczalem po wczorajszych baletach moze piwka ?
  20. Mlodzik ze Mnie sie smiejesz ? :polew:
  21. a fajna ta niania głosem pasuje do naszego ADASa :polew: ktorego ? :gwizdanie:
  22. jade po jakies piwko
  23. ja też , ma ktoś może nianię sezon 4-7 *moderator poznański ma zawsze rację i uwagi mu się nie zwraca http://darkwarez.pl/forum/search.php?mode=results :polew:
  24. a kto gra ? :decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.