Treść opublikowana przez Adas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzisiaj w nocy zegarki przestawiamy ? :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kto to Kola ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kiedy wywalisz gaz z auta?? [br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 12:07_________________________________________________wlasnie, wpadaj
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzien Dobry
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kiedys ogladalem, na tamte czasy bylo straszne to zalezy od klimatu jako zapodasz a druga czesc ogladales ? :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kiedys ogladalem, na tamte czasy bylo straszne
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Musashi moglbys dopisac w pierwszym poscie ze nastepny spot bedzie tez 5 kwietnia ? [br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 12:37_________________________________________________ pokaz
-
Znaczenie ET Felgi
Będziesz potrzebował dłuższych śrub teraz jeszcze musze kogos o opinie znalezc jakie te dystanse kupic, bo felgi kupilem o jednym ET wszystkie, a wyszlo tak ze tylne sa za bardzo schowane.. no i jeszcze te sruby.. :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to jak wygrasz to moze dam na marzec moja zeby byc zaraz obok Ciebie w miesiacach :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
[br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 11:24_________________________________________________czesc ykk[br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 11:27_________________________________________________jak Bartek ? miss miesiaca wyglales ? [br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 11:30_________________________________________________a Ci wchodza i wychodza, co jest
-
Znaczenie ET Felgi
a Panowie, jak zaloze sobie jakies dystanse to bede potrzebowal inne sruby do felg ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
u Mnie masz tansza finska walute
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oo to tak jak Ja od 2006 na forum tylko Ja kilka miesiecy wczesniej [br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 00:55_________________________________________________ide spac, dobranoc :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a pozniej ile mozna ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
gorzej jak punkty zaczną dawać punkty = kropki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
A jak łukaszr a ty możesz tak zrobić że jak jesteś to jesteś niewidoczny :gwizdanie: kontrola z ukrycia suszarki jeszcze brakuje :polew: :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no mow no [br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 00:33_________________________________________________ a Ci jakie tam sobie dialogi prowadza :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tez mi historia... miesiac sie konczy za 4 dni to tak w przenośni, tak w realu to tak do 8-9 kwietnia[br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 00:11_________________________________________________kto tam idzie spać to dobranoc a Ty idziesz spac ? jeszcze nie, wciąż czekam na co ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
do jutra Michal
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tez mi historia... miesiac sie konczy za 4 dni to tak w przenośni, tak w realu to tak do 8-9 kwietnia[br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 00:11_________________________________________________kto tam idzie spać to dobranoc a Ty idziesz spac ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ide spac chyba :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
w weekend bede staral sie tez wytrzymac
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja spadam za pol piwka i fajeczke ja drugi dzien bez piwka odwyk? :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 23:59_________________________________________________ taki jak co tydzien [br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 00:00_________________________________________________ a gdzie byles jak byles ale nie pisales ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja spadam za pol piwka i fajeczke ja drugi dzien bez piwka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
śpi na klawiaturze :gwizdanie: pewnie koncerty sobie dajecie na skype :decayed: