Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. dzisiaj w nocy zegarki przestawiamy ? :gwizdanie:
  2. kto to Kola ?
  3. kiedy wywalisz gaz z auta?? [br]Dopisany: 28 Marzec 2009, 12:07_________________________________________________wlasnie, wpadaj
  4. Dzien Dobry
  5. kiedys ogladalem, na tamte czasy bylo straszne to zalezy od klimatu jako zapodasz a druga czesc ogladales ? :naughty:
  6. kiedys ogladalem, na tamte czasy bylo straszne
  7. Musashi moglbys dopisac w pierwszym poscie ze nastepny spot bedzie tez 5 kwietnia ? [br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 12:37_________________________________________________ pokaz
  8. Będziesz potrzebował dłuższych śrub teraz jeszcze musze kogos o opinie znalezc jakie te dystanse kupic, bo felgi kupilem o jednym ET wszystkie, a wyszlo tak ze tylne sa za bardzo schowane.. no i jeszcze te sruby.. :gwizdanie:
  9. to jak wygrasz to moze dam na marzec moja zeby byc zaraz obok Ciebie w miesiacach :naughty:
  10. [br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 11:24_________________________________________________czesc ykk[br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 11:27_________________________________________________jak Bartek ? miss miesiaca wyglales ? [br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 11:30_________________________________________________a Ci wchodza i wychodza, co jest
  11. a Panowie, jak zaloze sobie jakies dystanse to bede potrzebowal inne sruby do felg ?
  12. u Mnie masz tansza finska walute
  13. oo to tak jak Ja od 2006 na forum tylko Ja kilka miesiecy wczesniej [br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 00:55_________________________________________________ide spac, dobranoc :hi:
  14. a pozniej ile mozna ?
  15. gorzej jak punkty zaczną dawać punkty = kropki
  16. A jak łukaszr a ty możesz tak zrobić że jak jesteś to jesteś niewidoczny :gwizdanie: kontrola z ukrycia suszarki jeszcze brakuje :polew: :decayed:
  17. no mow no [br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 00:33_________________________________________________ a Ci jakie tam sobie dialogi prowadza :polew:
  18. tez mi historia... miesiac sie konczy za 4 dni to tak w przenośni, tak w realu to tak do 8-9 kwietnia[br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 00:11_________________________________________________kto tam idzie spać to dobranoc a Ty idziesz spac ? jeszcze nie, wciąż czekam na co ?
  19. do jutra Michal
  20. tez mi historia... miesiac sie konczy za 4 dni to tak w przenośni, tak w realu to tak do 8-9 kwietnia[br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 00:11_________________________________________________kto tam idzie spać to dobranoc a Ty idziesz spac ?
  21. Ide spac chyba :gwizdanie:
  22. w weekend bede staral sie tez wytrzymac
  23. ja spadam za pol piwka i fajeczke ja drugi dzien bez piwka odwyk? :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Marzec 2009, 23:59_________________________________________________ taki jak co tydzien [br]Dopisany: 27 Marzec 2009, 00:00_________________________________________________ a gdzie byles jak byles ale nie pisales ?
  24. ja spadam za pol piwka i fajeczke ja drugi dzien bez piwka
  25. śpi na klawiaturze :gwizdanie: pewnie koncerty sobie dajecie na skype :decayed:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.