Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. trzebabylo isc na basen... na hartowanie dokladnie, My z Mlodzikiem i Musashim dalismy rade na basenach :decayed:
  2. witka na wwww.erotyka poznan.pl Nie dziala link.. sory już poprawiam : [br /] *PORNO POZNAŃ* Takich rzeczy, to ja jeszcze nie widzialem.. takie rzeczy tylko u Nas
  3. po zlocie jak po zlocie.. trzyma sie ciag alkoholowy [br]Dopisany: 23 Marzec 2009, 21:21_________________________________________________ tej a ten dalej z tymi kocami, uparty jesteś, a koce na kuwety dla kotów poszły :polew:
  4. Musashi czytales wczesniej o kocach ? :decayed:
  5. ykk byles na zlocie ?
  6. dobre foty, moja A4 tez sie ladnie zalapala na podjezdzie
  7. [br]Dopisany: 23 Marzec 2009, 19:26_________________________________________________ :polew: ale zabrzmialo co ? :polew: porzyczylem Marcinowi koce do przewozu felg tydzien temu :decayed:
  8. Marcin przywiez koce na nastepny raz jak bede :decayed:
  9. np Paweł droga do bukowiny wyszło jakieś 7,9 a powrót 7,4-no ale twój multitronic to rewelacja spalanie Paweł u mnie wyszło 1480km , a paliwa jakies 110 litrów :mysli:Moje Audi przez cały zlot spaliło 107 litrów , a zrobiłem łącznie 1540km u mnie wyszło 1180 km 1094
  10. Slaweq gratulacje i dzieki za kubki
  11. ide nadrobic troche obowiazkow :gwizdanie: bede za jakis czas [br]Dopisany: 23 Marzec 2009, 09:42_________________________________________________ staralem sie a miales okazje pojsc z Kuredu? sprawdzaliscie ktory lepiej idzie? wlasnie nie bylo takiej okazji za bardzo :gwizdanie:
  12. staralem sie
  13. u mnie wyszlo srednio 7L [br]Dopisany: 23 Marzec 2009, 09:28_________________________________________________wlasnie bylem na dole... chcialem jechac o pracy i zonk - ani nie zakrecil... okazalo sie ze zostawilem na noc swiatelko w aucie ale pomoc z kabelkami juz jedzie u Mnie droga do Bukowiny wyszla 8,1, a spowrotem 7,6
  14. dziekuje za super zlot atmosfera przemila
  15. Wentylek ja tez no to nara ide do wyra :hi:
  16. Adaś a Ty co nudzisz się :gwizdanie: :gwizdanie: ledwo juz czytam
  17. Wentylek ja tez
  18. wracam pozniej, bo teraz jestem zmeczony po podrozy :gwizdanie:
  19. co tak malo poezji Panowie
  20. a jakby zrobic w piatek taki nieoficjalny albo cos ?
  21. 28-29.03.2009 18-19.04.2009 9-10.05.2009 23-24.05.2009 6-7.06.2009 [br]Dopisany: 23 Marzec 2009, 00:46_________________________________________________nie chcialbym psuc Waszego hormonogramu spotow
  22. spoko... daj znac kiedy masz zajecia to tak spoty poukladamy zeby Ci pasowalo nie no.. bo wlasnie mi teraz tak wypada ze akurat te weekendy co spoty ale zjazdy masz co tydzien? co dwa
  23. spoko... daj znac kiedy masz zajecia to tak spoty poukladamy zeby Ci pasowalo nie no.. bo wlasnie mi teraz tak wypada ze akurat te weekendy co spoty
  24. nie za spiewanie przepraszaj tylko za glosne chrapanie :polew: :polew:
  25. moze kierunek zmienie zeby terminy nie kolidowaly ze spotami :gwizdanie:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.