Treść opublikowana przez Adas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
trzebabylo isc na basen... na hartowanie dokladnie, My z Mlodzikiem i Musashim dalismy rade na basenach :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witka na wwww.erotyka poznan.pl Nie dziala link.. sory już poprawiam : [br /] *PORNO POZNAŃ* Takich rzeczy, to ja jeszcze nie widzialem.. takie rzeczy tylko u Nas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
po zlocie jak po zlocie.. trzyma sie ciag alkoholowy [br]Dopisany: 23 Marzec 2009, 21:21_________________________________________________ tej a ten dalej z tymi kocami, uparty jesteś, a koce na kuwety dla kotów poszły :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Musashi czytales wczesniej o kocach ? :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ykk byles na zlocie ?
-
ZDJĘCIA Z BUKOWINY
dobre foty, moja A4 tez sie ladnie zalapala na podjezdzie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
[br]Dopisany: 23 Marzec 2009, 19:26_________________________________________________ :polew: ale zabrzmialo co ? :polew: porzyczylem Marcinowi koce do przewozu felg tydzien temu :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Marcin przywiez koce na nastepny raz jak bede :decayed:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
np Paweł droga do bukowiny wyszło jakieś 7,9 a powrót 7,4-no ale twój multitronic to rewelacja spalanie Paweł u mnie wyszło 1480km , a paliwa jakies 110 litrów :mysli:Moje Audi przez cały zlot spaliło 107 litrów , a zrobiłem łącznie 1540km u mnie wyszło 1180 km 1094
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Slaweq gratulacje i dzieki za kubki
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ide nadrobic troche obowiazkow :gwizdanie: bede za jakis czas [br]Dopisany: 23 Marzec 2009, 09:42_________________________________________________ staralem sie a miales okazje pojsc z Kuredu? sprawdzaliscie ktory lepiej idzie? wlasnie nie bylo takiej okazji za bardzo :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
staralem sie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
u mnie wyszlo srednio 7L [br]Dopisany: 23 Marzec 2009, 09:28_________________________________________________wlasnie bylem na dole... chcialem jechac o pracy i zonk - ani nie zakrecil... okazalo sie ze zostawilem na noc swiatelko w aucie ale pomoc z kabelkami juz jedzie u Mnie droga do Bukowiny wyszla 8,1, a spowrotem 7,6
-
[ALL] Bukowina on line - czekamy na doniesienia z "frontu"
dziekuje za super zlot atmosfera przemila
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wentylek ja tez no to nara ide do wyra :hi:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Adaś a Ty co nudzisz się :gwizdanie: :gwizdanie: ledwo juz czytam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Wentylek ja tez
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wracam pozniej, bo teraz jestem zmeczony po podrozy :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co tak malo poezji Panowie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a jakby zrobic w piatek taki nieoficjalny albo cos ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
28-29.03.2009 18-19.04.2009 9-10.05.2009 23-24.05.2009 6-7.06.2009 [br]Dopisany: 23 Marzec 2009, 00:46_________________________________________________nie chcialbym psuc Waszego hormonogramu spotow
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spoko... daj znac kiedy masz zajecia to tak spoty poukladamy zeby Ci pasowalo nie no.. bo wlasnie mi teraz tak wypada ze akurat te weekendy co spoty ale zjazdy masz co tydzien? co dwa
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
spoko... daj znac kiedy masz zajecia to tak spoty poukladamy zeby Ci pasowalo nie no.. bo wlasnie mi teraz tak wypada ze akurat te weekendy co spoty
-
[ALL] Bukowina on line - czekamy na doniesienia z "frontu"
nie za spiewanie przepraszaj tylko za glosne chrapanie :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
moze kierunek zmienie zeby terminy nie kolidowaly ze spotami :gwizdanie: