Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. ladne ladne tylko ze tam jest A5 [br]Dopisany: 16 Marzec 2009, 09:12_________________________________________________Nikus macie tam w Poznaniu jakas dobra hamownie zeby autko sprawdzic ?
  2. nieldanie tak
  3. bede lecial spac bo rano do pracki trzeba milej nocki
  4. Ja u siebie mam czarna, nie wiedzialem ze taka droga jest :gwizdanie:
  5. istnieja jakies CB z antena wewnatrz ?
  6. to ja moge jechac drugi albo trzeci
  7. spokojnie jedziemy 110-140 tak ustaliliśmy już dużo wcześniej nawet chyba z Wami też..... Akurat z nami nie, ale to spoko Pamiętam doświadczenia ekipy opolskiej z przed 2 lat (blisko się z nimi jakoś trzymałem) i wiem, że na zbytnie zapitalanie nie ma co liczyć. nie chodzi tez zeby zapieprzac szybko tylko zeby przyjemnie sie jechalo w grupie
  8. jedziemy w granicach 110-140 .... jak będzie luźniej to może do 150-160 :gwizdanie: 130-140 to IMO maksymalna prędkość czoła kolumny, reszta i tak będzie musiała podganiać. moim zdaniem jak będzie luźno to przód pod 160 może podganić przecież to autostrada a 160 to nie jakaś kosmiczna prędkość dobrze gada, polac Mu
  9. to ile jezdzisz na A2 ? Na zimówkach 140 około. a moze na letnich ?
  10. do mojej tez trzeba bedzie docinac ?
  11. to ile jezdzisz na A2 ?
  12. jedziemy w granicach 110-140 .... jak będzie luźniej to może do 150-160 :gwizdanie: tzn tak :gwizdanie: ja mowilem o gornych granicach
  13. to trza opony zmienić :decayed: :decayed:
  14. czemu ? przeciez nie bedziemy wszyscy przy sobie lekkie rozluznienie odleglosci bedzie rozluznic to sie mozesz w WC, natomiast tam jedziemy w kupie :polew: wole okreslenie w kolumnie
  15. wiemy ...predkość jest ustalona dokladnie, ustalona predkosc [br]Dopisany: 15 Marzec 2009, 23:22_________________________________________________ wiemy ...predkość jest ustalona ustalona ? autostrada 160, normalna droga 130-140 ? :gwizdanie:
  16. czemu ? przeciez nie bedziemy wszyscy przy sobie lekkie rozluznienie odleglosci bedzie
  17. staramy się jechać bez przystanku ani jednego .... proszę o zabranie nocników :gwizdanie: nie no jakies przystanki na stacjach bylyby dobre by sie chwile pogadalo, jakas kawke, cos
  18. ogólnie under contruction, napweno będzie duża żołądkowa x2, Baileys, Absolut Kurant i Gin Saphire .. ale musze to poprecyzować .. jeszcze trochę podpije z barku i moze za 2 tygodnie byśmy sfinalizowali zamówienie ? myslalem ze na bukowine bedziesz zamawial ale zamowienia moge zawsze realizowac jak sie zastanowisz to napisz mi na PW
  19. a Pany.. jak z przystankami w drodze na bukowine ?
  20. taaaa odpoczywa a kto Małgonie obraca :polew: drugi etap :mysli: on jak kolarz jest tylko żeby mu oponka nie pękła

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.