Treść opublikowana przez Adas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
o właśnie idę sobie zrobić kakao :kox: a widzieliscie walenie w kakao ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to idź do sklepu po następne cale 400 metrow :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cholera wiedzialem ze kupilem sobie za malo piwo na wieczor
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
zebys wiedzial
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jakies problemy ? gdzie jest Madas, Nasz cwaniak
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bart-S wreszcie pierwszy raz sie odezwales :naughty: Że niby dziś tak? no tak, na spocie Ty a to on był dzisiaj na spocie ? :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
of kors ze jest tak tylko pytalem kocy nie zabrales a miales ? koce mam zawsze z soba, na wszelki wypadek to czemu Mi nie dales :decayed: nie wiesz ze ja zapominam o tym ? :decayed: * ale cytaty zagnieżdżone - gdzie jest moderator poznański ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bart-S wreszcie pierwszy raz sie odezwales :naughty: Że niby dziś tak? no tak, na spocie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bart-S wreszcie pierwszy raz sie odezwales :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Chyba jakaś plaga jest na forum - co chwilę czytam, że kogoś zatrzymali. Dziwne, przekroczyłeś o tyle, a tylko 4 pkt i 100 zł - ładny rabat dostałeś Ja też mogę ? mi ostatnio dali 1 punkt :decayed: :polew: :polew:[br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 22:04_________________________________________________czesc Malutka :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a nie wspomniales ze masz kolegow w A4 klub ? to by dostał dwa razy tyle :polew: no kiedys mowie do policjanta "moze jakies pouczenie" a on mi na to "Tobie nie" :decayed: i mi zaczal wymieniac co robilem przez ostatni miesiac :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:naughty: no chyba pojdzie w dol.. [br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 21:54_________________________________________________jak zrobie mala glebe to sobie temat chyba w Moja A4 utworze :polew: wagarowiczom mówimy stanowczo NIE kto wagarowicz ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a nie wspomniales ze masz kolegow w A4 klub ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:naughty: no chyba pojdzie w dol.. [br]Dopisany: 29 Marzec 2009, 21:54_________________________________________________jak zrobie mala glebe to sobie temat chyba w Moja A4 utworze :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
niestety nie ja A tak to to juz nie wiem, Madas mi mowil nick ale nie zapamietalem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Patrykbor Ty dzisiaj tez byles ? to Ty ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
of kors ze jest tak tylko pytalem kocy nie zabrales a miales ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
of kors ze jest tak tylko pytalem
-
[B6 AWX] Z ośki na quattro
lepiej sprzedac bydlaka i kupic z Q :> :> szkoda czasu, nerwów o kasie nie wspominam :thumbdown: ale nie oddam mojego kochanego autka za ladne jest
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobry wieczor, jest tu kto ?
-
[ALL B6] Czy radio Concert czyta MP3 ?
i to nie z plyt, a z kart SD RNS-E czyta mp3 również z płyt DVD że o CD nie wspomne :> ale to chyba za pomoca dodatkowego otwarzacza DVD
-
[B6 AWX] Z ośki na quattro
a jakby chciec B7 przerobic ? koszta te same ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kto taki niedobry i Ci zabral ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czemu Cie nie bedzie na spocie ?
-
[ALL B6] Czy radio Concert czyta MP3 ?
i to nie z plyt, a z kart SD