Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. a Ty co? cwaniaczysz? kogo ty chcesz wystraszyc juz nie udawaj ze sie Go nie boisz :naughty: stracha i kasy w życiu nie miałem a tym bardziej tego gostka :kox: bo nie widziales Jego wsieklego spojrzenia ogladaliscie "the new guy" ? :polew: :polew: ogladalem caly film :naughty:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 19:47_________________________________________________ a to po Bukowinie :gwizdanie: adaś przeterminowany alchochol sprzedawałeś i nikuś sie struł okropnie :decayed: to nie alkohol :gwizdanie: :gwizdanie: tez caly ogladalem swojego czasu rzadzil :polew:
  2. a Ty co? cwaniaczysz? kogo ty chcesz wystraszyc juz nie udawaj ze sie Go nie boisz :naughty: stracha i kasy w życiu nie miałem a tym bardziej tego gostka :kox: bo nie widziales Jego wsieklego spojrzenia ogladaliscie "the new guy" ? :polew: :polew:
  3. a Ty co? cwaniaczysz? kogo ty chcesz wystraszyc juz nie udawaj ze sie Go nie boisz :naughty: stracha i kasy w życiu nie miałem a tym bardziej tego gostka :kox: bo nie widziales Jego wsieklego spojrzenia ogladaliscie "the new guy" ?
  4. a Ty co? cwaniaczysz? kogo ty chcesz wystraszyc juz nie udawaj ze sie Go nie boisz :naughty:
  5. a Ty co? cwaniaczysz? wszyscy cos ostatnio
  6. :hi: :hi: siema piramida [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 19:27_________________________________________________ może sie zgubił w postach siema :> wystraszyłeś chłopaka... ;( a Ty nie cwaniakuj Mi tu mowilem juz
  7. :hi: :hi:
  8. :shocked: chłopaki M jest chory ! pomóżcie mu macie bliżej ![br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 23:41_________________________________________________ zindobry panu [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 23:41_________________________________________________zarejestrowałem dzisiaj swoją nową laskę tzn ? :naughty: :naughty: jak swoja :decayed:
  9. http://www.youtube.com/watch?v=RKQgDY0pZ68 [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 23:37_________________________________________________co tam fantastic ?
  10. co jest wszyscy spia ? :gwizdanie:
  11. :hi: co tam :naughty:
  12. od Ciebie tez mlodszy ?
  13. czyli znalazłeś zguby? pewnie :kox:
  14. najmlodszy jest, nawet ode Mnie mlodszy :decayed:
  15. i chrapal :gwizdanie: :polew: ja nie chrapie :gwizdanie: nikogo nie ma, mozesz sie przyznac co gwizdzesz ? jajka masz ? mam cztery, chcesz dwa? moje dwa mi starcza :naughty: ale dziekuje za troske :polew:
  16. trzy pileczki :>
  17. i chrapal :gwizdanie: :polew:
  18. co gwizdzesz ? jajka masz ?
  19. chyba na mokry i dobry
  20. i co taka cisza [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 22:51_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=RKQgDY0pZ68
  21. dobranoc wielkanoc
  22. tak, a co ? na allegro widziales jak ktos sobie wrzucil fote ?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.