Treść opublikowana przez Adas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ty co? cwaniaczysz? kogo ty chcesz wystraszyc juz nie udawaj ze sie Go nie boisz :naughty: stracha i kasy w życiu nie miałem a tym bardziej tego gostka :kox: bo nie widziales Jego wsieklego spojrzenia ogladaliscie "the new guy" ? :polew: :polew: ogladalem caly film :naughty:[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 19:47_________________________________________________ a to po Bukowinie :gwizdanie: adaś przeterminowany alchochol sprzedawałeś i nikuś sie struł okropnie :decayed: to nie alkohol :gwizdanie: :gwizdanie: tez caly ogladalem swojego czasu rzadzil :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ty co? cwaniaczysz? kogo ty chcesz wystraszyc juz nie udawaj ze sie Go nie boisz :naughty: stracha i kasy w życiu nie miałem a tym bardziej tego gostka :kox: bo nie widziales Jego wsieklego spojrzenia ogladaliscie "the new guy" ? :polew: :polew:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ty co? cwaniaczysz? kogo ty chcesz wystraszyc juz nie udawaj ze sie Go nie boisz :naughty: stracha i kasy w życiu nie miałem a tym bardziej tego gostka :kox: bo nie widziales Jego wsieklego spojrzenia ogladaliscie "the new guy" ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ty co? cwaniaczysz? kogo ty chcesz wystraszyc juz nie udawaj ze sie Go nie boisz :naughty:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a Ty co? cwaniaczysz? wszyscy cos ostatnio
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: :hi: siema piramida [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2009, 19:27_________________________________________________ może sie zgubił w postach siema :> wystraszyłeś chłopaka... ;( a Ty nie cwaniakuj Mi tu mowilem juz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: :hi:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:shocked: chłopaki M jest chory ! pomóżcie mu macie bliżej ![br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 23:41_________________________________________________ zindobry panu [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 23:41_________________________________________________zarejestrowałem dzisiaj swoją nową laskę tzn ? :naughty: :naughty: jak swoja :decayed:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
http://www.youtube.com/watch?v=RKQgDY0pZ68 [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 23:37_________________________________________________co tam fantastic ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co byby- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co jest wszyscy spia ? :gwizdanie:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:hi: co tam :naughty:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
od Ciebie tez mlodszy ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czyli znalazłeś zguby? pewnie :kox:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
najmlodszy jest, nawet ode Mnie mlodszy :decayed:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i chrapal :gwizdanie: :polew: ja nie chrapie :gwizdanie: nikogo nie ma, mozesz sie przyznac co gwizdzesz ? jajka masz ? mam cztery, chcesz dwa? moje dwa mi starcza :naughty: ale dziekuje za troske :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
trzy pileczki :>- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i chrapal :gwizdanie: :polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
co gwizdzesz ? jajka masz ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chyba na mokry i dobry- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
i co taka cisza [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2009, 22:51_________________________________________________http://www.youtube.com/watch?v=RKQgDY0pZ68- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
:polew:- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dobranoc wielkanoc- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tak, a co ? na allegro widziales jak ktos sobie wrzucil fote ? - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00