Treść opublikowana przez Adas
-
[ALL] 20 cali s-line
jezu 20 ? sa bardzo ladne, ale ja bym sie bal takie zalozyc Ja 19 sie boje musisz miec tam u siebie dobre drogi ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wlasnie to ten 15 Ja tez wtedy bede fcuk... ale przeciez to w niczym nie przeszkadza wpadaj smialo
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
wlasnie to ten 15 Ja tez wtedy bede
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
lisiczka
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
dzisiaj dopiero po nia jade, mam nadzieje ze bedzie smigala bez zarzutu :gwizdanie: dziekuje ze pytasz :gwizdanie:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- [ALL] Jakie felgi
Jak dla mnie felgi całe czarne to lipton i z daleka wyglądają jakby auto było na felgach stalowych Widziałem kilka aut na żywca z podobnymi felgami i w podobnej kolorystyce i cinkie. Z bliska może się prezentują odlotowo, ale to tylko z bliska. dokladnie, z bliska super, z daleka ble- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
a mnie glowa boli 10 h latania po jakis galeriach uhh- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Musashi Ty pytales o to tullamore czy madasek ?- [INNE] Felgi z samochodów po testowych
ciekawe.. wciaz nie odpisuje czy cos odpisal juz ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
[br]Dopisany: 06 Marzec 2009, 23:48_________________________________________________gdzie Wszyscy- [ALL B5] Które felgi wybrać ?
napewno cos kupic trzeba, bo 15 na lato zostac nie moga te co pokazujesz nie sa zle, napisz za ile mozesz je kupic to Ci doradzimy czy warte swojej ceny- III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
tak jedzie z nami z pyrlandii :gwizdanie: ogolem 11 autek tak jak pisze, nie inaczej- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
aaaa na Mnie tak tez kiedys mowili haha w LO- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kto to sadam ?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- III Urodziny A4 Klubu w Bukowinie Tatrzańskiej - zapisy
najlepiej zamowic alkohol do 16 marca, pisac mi na PW ) przypominam cennik: Finlandia 0,50L - 31 Finlandia 0,70L - 40 Maximum 0,50L - 22 Maximus 0,70L - 30 Wyborowa 0,50L - 20 Wyborowa 0,70L - 29 Sobieski 0,50L - 20 Bols 0,50L - 21 Bols 0,70L - 29 Smirnoff 0,50L - 21 Smirnoff 0,70L - 28 Czysta żołądkowa 0,50L - 17 Czysta Żołądkowa 0,70L - 24- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bry- [B6 AVF] Co sądzicie o takich oponach Dunlop SP sport maxx TT ?
oponki bardzo ok, dobrze sie prowadzi, dobrze sie trzymaja na drodze, obecnie mam juz drugi komplet ich, takze polecam- Co myslicie o tych oponkach 225/45/r17
sprzedawca nawet firmy nie napisal Ja bym nie bral takich opon, w dodatku kosztuja 4x mniej niz dobre nowki, cos dziwne tu jest, nie ryzykuj- [B7 BKE] A takie felgi ?
a chcesz kolego do B7 kupowac 16 felgi ? zdecydowanie nie, bedzie smiesznie wygladalo, ja to 16 mam na zimo zamiast stalowek na lato to przynajmniej 17, wzor jest ok, ale nie ten rozmiar, poszukaj na allegro ale o rozmiar wieksze, moze wtedy cos Ci sie spodoba- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
może budyń? fuj, wole kisiel- [ALL A4] Spalanie, osiągi, ile km na baku ?
ostatnio troche ponad 800 km trasa na jednym baku, jazda bardzo lagodna- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
czesc nike [br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 09:27_________________________________________________kurde siedze tu tak sam smutny i nie ma furki przed domem- [B5 1Z] Więcej mocy tylko z hamownią
u Mnie jest chyba to samo, jade jutro do ASO zeby mi to zrobili, jaki koszt Cie wyniosl za to ? w ASO wyszlo na to ze mam do wymiany popmpe i wal no i jakies tam mniejsze duperele koszt z robocizna okolo 2600 tragedia.. - [ALL] Jakie felgi