Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Adas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Adas

  1. jezu 20 ? sa bardzo ladne, ale ja bym sie bal takie zalozyc Ja 19 sie boje musisz miec tam u siebie dobre drogi ?
  2. wlasnie to ten 15 Ja tez wtedy bede fcuk... ale przeciez to w niczym nie przeszkadza wpadaj smialo
  3. wlasnie to ten 15 Ja tez wtedy bede
  4. lisiczka
  5. dzisiaj dopiero po nia jade, mam nadzieje ze bedzie smigala bez zarzutu :gwizdanie: dziekuje ze pytasz :gwizdanie:
  6. Jak dla mnie felgi całe czarne to lipton i z daleka wyglądają jakby auto było na felgach stalowych Widziałem kilka aut na żywca z podobnymi felgami i w podobnej kolorystyce i cinkie. Z bliska może się prezentują odlotowo, ale to tylko z bliska. dokladnie, z bliska super, z daleka ble
  7. a mnie glowa boli 10 h latania po jakis galeriach uhh
  8. Musashi Ty pytales o to tullamore czy madasek ?
  9. ciekawe.. wciaz nie odpisuje czy cos odpisal juz ?
  10. [br]Dopisany: 06 Marzec 2009, 23:48_________________________________________________gdzie Wszyscy
  11. napewno cos kupic trzeba, bo 15 na lato zostac nie moga te co pokazujesz nie sa zle, napisz za ile mozesz je kupic to Ci doradzimy czy warte swojej ceny
  12. tak jedzie z nami z pyrlandii :gwizdanie: ogolem 11 autek tak jak pisze, nie inaczej
  13. aaaa na Mnie tak tez kiedys mowili haha w LO
  14. kto to sadam ?
  15. najlepiej zamowic alkohol do 16 marca, pisac mi na PW ) przypominam cennik: Finlandia 0,50L - 31 Finlandia 0,70L - 40 Maximum 0,50L - 22 Maximus 0,70L - 30 Wyborowa 0,50L - 20 Wyborowa 0,70L - 29 Sobieski 0,50L - 20 Bols 0,50L - 21 Bols 0,70L - 29 Smirnoff 0,50L - 21 Smirnoff 0,70L - 28 Czysta żołądkowa 0,50L - 17 Czysta Żołądkowa 0,70L - 24
  16. oponki bardzo ok, dobrze sie prowadzi, dobrze sie trzymaja na drodze, obecnie mam juz drugi komplet ich, takze polecam
  17. sprzedawca nawet firmy nie napisal Ja bym nie bral takich opon, w dodatku kosztuja 4x mniej niz dobre nowki, cos dziwne tu jest, nie ryzykuj
  18. a chcesz kolego do B7 kupowac 16 felgi ? zdecydowanie nie, bedzie smiesznie wygladalo, ja to 16 mam na zimo zamiast stalowek na lato to przynajmniej 17, wzor jest ok, ale nie ten rozmiar, poszukaj na allegro ale o rozmiar wieksze, moze wtedy cos Ci sie spodoba
  19. może budyń? fuj, wole kisiel
  20. ostatnio troche ponad 800 km trasa na jednym baku, jazda bardzo lagodna
  21. czesc nike [br]Dopisany: 05 Marzec 2009, 09:27_________________________________________________kurde siedze tu tak sam smutny i nie ma furki przed domem
  22. u Mnie jest chyba to samo, jade jutro do ASO zeby mi to zrobili, jaki koszt Cie wyniosl za to ? w ASO wyszlo na to ze mam do wymiany popmpe i wal no i jakies tam mniejsze duperele koszt z robocizna okolo 2600 tragedia..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.